« Hürriyet.com.tr
MENÜ

A Milli Takım Estonya mesaisinde

2014 FIFA Dünya Kupası elemeleri ikinci maçında, 11 Eylül Salı günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Estonya'yı ağırlayacak olan A Milli Takımımız, bu maçın hazırlıklarını sürdürdü.Antrenmana iki bacağında da ödem oluşan Ömer Toprak dışındaki tüm oyuncular katıldı

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

Karşılaşmanın oynanacağı Şükrü Saracoğlu Stadı'nda gerçekleştirilen ve ilk yarım saati basına açık olan antrenmana, Hollanda maçında aldığı darbeler nedeniyle iki bacağında da ödem oluşan Ömer Toprak dışındaki tüm oyuncular katıldı. Ömer, kamp yapılan otelde fizyoterapist eşliğinde çalıştı.

TFF 2. Başkanvekili Servet Yardımcı, Milli Takımlar Komitesi Başkanı Selim Koray ve Milli Takımlar Komitesi Üyesi Hakan Kanık da antrenmanı takip etti.

ESTONYA MAÇININ BİLETLERİ SATIŞTA

ANTRENMANDAN FOTOĞRAFLAR - Emre OKTAY'ın objektifinden

Teknik Direktör Abdullah Avcı ve bir futbolcunun katılacağı basın toplantısı, 10 Eylül Pazartesi günü saat 11.30'da Milli Takım'ın kamp yaptığı Swissotel The Bosphorus Asuka Salonu'nda yapılacak.

Öte yandan A Milli Takım, İstanbul'daki ikinci antrenmanını 10 Eylül Pazartesi günü saat 19.00'da Türk Telekom Arena'da yapacak. Bu çalışmanın ilk 15 dakikası basına açık olacak.

Ay-yıldızlılar Estonya maçının hazırlıklarını, karşılaşma sabahı saat 11.00'de Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda basına kapalı olarak yapacağı antrenmanla tamamlayacak.

Türkiye-Estonya FIFA 2014 Dünya Kupası grup eleme maçı, saat 21.00'de başlayacak ve karşılaşma Star'dan naklen yayınlanacak.

ESTONYA AYAĞININ TOZUYLA ANTRENMAN YAPTI


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler