« Hürriyet.com.tr
MENÜ

A Milli Kadın Futbol Takımı destek bekliyor

Avrupa Şampiyonası Grup Eleme Maçı'nda 19 Eylül Çarşamba günü Almanya ile karşılaşacak olan A Milli Kadın Futbol Takımımız, Avrupalı Türkler'den destek bekliyor.

HAKAN AYTAŞ - KÖLN / DHA
SON GÜNCELLEME
Türkiye ile Almanya Kadın A Milli Futbol Takımları 19 Eylül Çarşamba günü Avrupa Şampiyonası Grup Eleme Maçı'nda karşılaşacaklar. Duisburg kentinde Schauinsland-Reisen-Arena'daki maç saat 17.00'de başlayacak. Almanya'da FC Köln takımında oynayan Türkiye Kadın Milli Takımı'nın Kaptanı Bilgin Defterli, maçta Avrupalı Türklerden destek beklediklerini dile getirdi.

GÜZEL BİR MAÇ OLACAK

Bilgin Defterli şunları söyledi:
"Bizim için zor bir maç olacak. Grup lideri olan Almanya iyi bir takım. Fakat ben arkadaşlarıma güveniyorum. Futbolda her zaman sürprizler olabilir. Güzel ve çekişmeli bir maç bekliyorum. Avrupa'da A Milli Erkek Takımı oynadığı zaman bu maçlara büyük ilgi ve yoğunluk oluyor. Ben, Avrupa'da yaşayan Türklerin aynı desteği Kadın A Milli Futbol takımına da vermelerini bekliyorum. Türkler Duisburg'daki maça bayrakları ve formalarıyla gelsinler. Yanımızda olduklarını bilelim ki biz de maça öyle çıkalım."

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler