« Hürriyet.com.tr
MENÜ

A Milli Futbol Takımı İstanbul'a döndü

Lüksemburg'la oynadığı özel maçı 1-0 kazanan (A) Milli Futbol Takımı, yurda döndü.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, Atatürk Havalimanı'nda yaptığı açıklamada, Kulüpler Birliği Başkanı olarak milli maça gittiğini hatırlatarak, bir soru üzerine Mehmet Aurelio'yu çok beğendiğini ve başarılı olacağına inandığını söyledi. Canaydın, başka yabancı oyuncuların vatandaşlık için başvuracaklarının hatırlatılması üzerine de “Bakalım değerlendireceğiz, hak eden olacaktır” ifadesini kullandı.

Hakan Şükür ise Mehmet Aurelio'nun gerçekten başarılı bir oyun ortaya koyduğunu belirterek, “Kendisi Türk vatandaşlığına geçti, artık bizden biri” dedi.

Türk vatandaşı olan yabancı oyuncuların artabileceğinin vurgulanması üzerene Hakan, “Fatih hocamızın dediği gibi 15 değil 115 de olsa fark etmez. Hep beraber Türk milli takımının başarısı için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.
Fenerbahçeli Can Arat da Mehmet'in artık kendilerinden biri olduğunu anlatarak, “Takımda yabancılık çekmedi. Milli takıma faydalı olacaktır. Kendi açımdan da milli takıma çağırıldığım için çok mutluyum. Genç bir futbolcuyum bana güvenenlerin yüzünü kara çıkarmayacağım” ifadesini kullandı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler