« Hürriyet.com.tr
MENÜ

A.Hassan Kadro dışı

Tigana, Afrika Kupası’ndan geç dönen Mısırlı oyuncuyu süresiz kadro dışı bırakarak PAF takıma gönderdi. Fransız çalıştırıcı, ‘A.Hassan’a 2 gün izin verdim. Fakat kendisi, profesyonelliğe yakışmayacak şekilde bunu aştı’ dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
KUPADA İnegölspor’a yenilerek taraftarlarını şoke eden Beşiktaş’ta Ahmed Hassan kadro dışı kaldı. Afrika Uluslar Kupası’nda şampiyonluk kupası kaldıran ve turnuvanın en iyi futbolcusu olarak ödül alan Mısırlı futbolcu, siyah beyazlı takımın kampına 2 gün geç katılınca, Jean Tigana’nın gazabına uğradı.

Fransız çalıştırıcı, dinlenmesi için 2 gün izin verdiği A.Hassan’ın süreyi aşması sonrası yönetime raporunu vererek Mısırlı’nın süresiz olarak kadro dışı kalmasını istedi. Tigana, dün idari menajer Mehmet Ekşi ile toplantı yaparak, şunları söyledi: ‘Kimse benim programımı aksatamaz. Ahmed Hassan Afrika Kupası kazanmış ve kendisini tebrik etmiştim. Ve maç sonrası 2 gün izin verdim. Fakat kendisi bu izni uzattı.

PAF’a gönderdi

Profesyonel futbolcu dikkatli olmalı ve kulübün programına dikkat etmeli. Bu nedenle Ahmed Hassan’ı profesyonelliğe aykırı davrandığı gerekçesi ile PAF takımı ile antrenmanlara çıkmasını istiyorum ayrıca kendisini süresiz kadro dışı ile cezalandırıyorum.’ Ekşi ise Mısırlı oyuncu ile görüşerek PAF takımda idmanlara çıkmasını istedi. PAF takım genel menajeri Şeref Yalçın, Ahmed Hassan’In cezasının affedilmesine kadar A takıma en iyi şekilde hazırlayacaklarını söyledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler