Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

A.Gücü galibiyete kilitlendi

Spor Toto Süper Lig'de Orduspor ile sahasında oynayacağı maçın hazırlıklarına devam eden Ankaragücü'nde futbolcular, bu karşılaşmada üç puan hesaplıyor.

ERCAN ATA - ANKARA / DHA
SON GÜNCELLEME

6 haftada bir puan alabilen ve Galatasaray karşılaşması hariç her karşılaşmada gol atan Ankaragücü'nde futbolcular, Orduspor karşısında üç puanla tanışmak istiyor.

Takım kaptanı Hürriyet Güçer, Trabzonspor karşısında takım olarak çok iyi olduklarını belirterek, "İki kez öne geçtik ama puan alamadık" dedi. Kaptan Güçer, ''İlk hafta ile bu hafta arasında çok büyük fark var. Futbol olarak sürekli üzerine koyuyoruz. Takımda çok iyi bir birliktelik ve kenetlenme var. Bu hafta Orduspor ile çok zor bir maçımız var. Bu karşılaşmada bütün taraftarımızı maça bekliyoruz. Gün, birlik günüdür. Biz Ankaragücülüyüz. Ama Taraftarımız bizden daha çok Ankaragücülü. Onlara her zaman çok ihtiyacımız var. İnşallah bu hafta Taraftarımız önünde üç puan alıp, iyi bir çıkış serisi yakalarız'' şeklinde konuştu.

Genç futbolcu Özgür Çek ise, "Her hafta daha iyiye giden bir futbolumuz var. Bunu her hafta üzerine koyarak devam ediyoruz. Bunun da bilincindeyiz. Arkadaşlarımızla takım olarak kenetlendik. Artık kendi sahamızda galibiyetle tanışmak istiyoruz. Bunu da Orduspor karşısında başaracak gücümüz var. Umarım taraftarımız ile bütünleşip bu hafta üç puan alacağız" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz