9 yaşındaki ikiz kardeşlerini katletti

Birce BORA / LONDRA
06.09.2014 - 14:56 | Son Güncelleme:

İrlanda’nın Cork bölgesindeki Charleville kentinde 22 yaşındaki Jonathan O’Driscoll anne babası alışverişe gittiğinde bakmaktan sorumlu olduğu 9 yaşındaki ikiz kardeşleri Patrick ve Tommy’i defalarca bıçaklayarak öldürdü sonra da intihar etti.

Polis yetkilileri Jonathan O’Driscoll’un cinayetleri işledikten sonra evi terk ettiğini ve iki çocuğun cesetlerinin 3 ve 5 yaşlarındaki küçük kardeşleri tarafından yatak odalarında bulunduğunu açıkladı.

Küçük çocukların çığlıklarını duyup eve koşan komşuların cesetleri bulunca polisi aradığı belirtildi.

Polis yetkilileri evin yakınlardaki bir otomobilin içinde Jonathan O’Driscoll’un cesedinin bulunduğunu ve genç adamın intihar ettiğine inandıklarını açıkladı.

Mahalle halkı Jonathan’ın kısa süre önce evlatlık olduğunu öğrendiğini ve kardeşlerini bu duruma olan tepkisi nedeniyle öldürmüş olabileceğini söylediyse de polis “Trajedinin nedenleri ile ilgili henüz bir bilgi sahibi olmadıklarını” dile getirdi.

Yaşananların hem O’Driscoll ailesini hem de kent sakinlerini derinden etkilediğini belirten İrlanda basını, olayın ertesinde şehrin sokaklarında açıkça ağlayan insanlara rastlamanın sıradan hale geldiğini yazdı.

Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı