« Hürriyet.com.tr
MENÜ

9 canlı Kemo

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME

F.Bahçeli futbolcu, sezon başında ilk sakatlığını yaşayıp üç ay içinde iki kez ameliyat masasına yattı. Kemalettin, şimdi yeniden formasını istiyor.

Bayılana kadar

Onun sözlüğünde kazanmak ilk ilkedir. Bitip tükense de, sakat da olsa, bayılana dek sahada kalmayı yeğler. Sakatlık, azap günleridir. Hemen sahalara koşmaya can atar. Kemalettin, ilk sakatlığını bu sezon yaşadı. Ameliyat sonrası Almanya kampına koştu. Lige zor yetişir denildi, hazırlık maçlarında sahaya çıktı.

Ağrılarla oynadı

Daha sonra 6 lig, bir Avrupa kupası maçında ağrılarla F.Bahçe forması giydi. İkinci bir ameliyat gerekiyordu, hiç aldırmadı. Ama dayanamadı, doktorların önerisi ile Almanya'da tekrar bıçak altına yattı. Gidişi ile dönüşü bir oldu. A.Gücü maçı oynanacaktı. Yatıp istirahat etmesi gerekirken yataktan fırlayıp tribüne koştu.

Geliyorum

Bir buçuk ay sonra sahalara döneceği söyleniyordu. Ne var ki, Kemalettin 10 gün sonra da düz koşulara başladı. Şimdi hırsla Kocaelispor maçına hazırlanıyor. Yani, Bursa maçından sonra İstanbul'da oynanacak Körfez maçı ile 9 canlı Kemo tekrar taraftarların huzuruna çıkacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz