« Hürriyet.com.tr
MENÜ

9-0 istifa getirdi

Ligde sıkıntılı günler geçiren Kocaelispor'un teknik direktörü Ceyhun Güray 9-0'lık yenilgi sonrası istifa etti.

DHA
SON GÜNCELLEME

Lig öncesi A takım oyuncularının tamamı Kocaeli'nin diğer 2. lig temsilcisi Körfez F.K. adlı kulübe devredilen, transfere izin verilmediği için lige 17-18 yaşındaki gençlerle devam etmek zorunda kalan Kocaelispor'un son olarak Malatyaspor'a 9-0 yenilmesi üzerine Teknik Direktör Ceyhun Güray istifa etti.

Kapanma aşamasına gelen ve Ağustos ayındaki olağanüstü genel kurulda son anda eksi futbolcuların ortaya çıkarak yönetime devralmasıyla kapısına kilit vurulmaktan kurtarılan Kocaelispor'da, teknik direktörlüğü de yine eski futbolculardan Ceyhun Güray, yardımcılığını Yalçın kıldıran üstlenmişti.

Şu anda bir gelir kaynağı da kalmayan ve güçlükle ayakta duran Kocaelispodr'un genç oyuncularının kendi evlerindeki maçta, grubunda şampiyonluğa oynayan ekiplerden Malatyaspor'a 9-0 yenilmesi üzerinde Teknik direktör Ceyhun Güray bugün istifa ettiğini yönetime bildirdi. Takımı maçlara yardımcısı olan Yalçın Kıldıran hazırlayacak. Kocaelipor yönetiminin yarın basın toplantısı düzenleyeceği ve kulüpteki son durumla ilgili açıklamalarda bulunulacağı öğrenildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz