« Hürriyet.com.tr
MENÜ

8 oyuncuyla saldıracak

Kartal, ikinci yarı maç berabere gittiği anda kaleci Cordoba dahil bütün oyuncuları ile F.Bahçe kalesine yüklenecek. Siyah beyazlılar 3 puan için bütün riskleri alacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
İkinci yarı önemli

Beşiktaş için bu derbi zirvede tekrar var olma maçı. Siyah beyazlılar için varsa yoksa 3 puan. Teknik direktör Mircea Lucescu, F.Bahçe karşılaşmasının stratejisini belirledi. Rumen teknik adam, maçın 65 ve 70.dakikalarında maç berabere gittiği andan itibaren en az 8 oyuncusunu rakip kaleye gönderecek. Öyle ki, kaleci Cordoba ve Zago da hücuma çıkıp, gol arayacak.

Kilit isimler hazır

Lucescu
kart cezalılarının ve sakatların çok olmasına rağmen oyuncularına güveniyor. Teknik patron sarı lacivertli takımın iki kanat oyuncusu Tuncay ve Serhat’ı, Okan-İbrahim ikilisi ile kilitleyecek. Ümit ve Giunti ise orta sahanın bütün yükünü üstlenecek. Libero Yasin savunmanın kilit ismi olacak. Luca, rakibin 5’e 2 kontraatak riskini dahi göze alacak.

Bilgili’den başlama vuruşu

BEŞİKTAŞ Kulübü’nün düzenlediği 1. Beşiktaş İstanbul Dernekleri Ece Kaya Futbol Turnuvası başladı. Geçen yıl geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Mecidiyeköy Beşiktaşlılar Derneği Onursal Başkanı Mustafa Kaya’nın kızı Ece Kaya’nın anısına, Akatlar Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen turnuvaya 16 takım katılıyor. Turnuvanın başlama vuruşunu Serdar Bilgili yaparken, başkan bu sırada oldukça duygulu anlar yaşadı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler