Gündem Haberleri

  7600 DOLAR, 1950 EURO, 21 CUMHURİYET ALTINI, 3 TORNAVİDA

  Tolga YANIK/KONYA (DHA)
  31.07.2012 - 12:31 | Son Güncelleme:

  Konya’da yüzünde maske ve elinde bıçakla park içindeki kadınlara sözlü tacizde bulunduğu iddiasıyla polis tarafından yakalanan ve kendisini yakalayan polisi tornavida ile kolundan yaralayan kişinin üzerinden servet çıktı. Şüphelinin ceketinin astarındaki torba içerisinde 7 bin 600 dolar, bin 950 euro, bin 200 Danimarka Kronu, 100 sterlin, 300 Türk lirası, 21 cumhuriyet altını ve bir miktar madeni para ile 3 tornavida ve 3 bıçak bulundu.

  MASKELİ TACİZCİNİN ÜZERİNDEN SERVET ÇIKTI / WEB TV

  Olay, bugün saat 01.00 sıralarında merkez Selçuklu ilçesi Fuar Kültür Park içerisinde meydana geldi. Maskeli ve elinde bıçak bulunan bir kişinin kadınlara sözlü tacizde bulunduğu ihbarı üzerine harekete geçen polis, verilen eşgal üzerine şüpheliyi aramaya başladı. Bu sırada polisi karşısında gören şüpheli kaçmaya başladı. Kısa süren kovalamacanın ardından Yunus ekiplerinde görevli polisler tarafından yakalanan şüpheli, elindeki tornavidayı polis memuru Fırat Üntürk’ün sol koluna saplayıp kaçtı. Şüpheli, diğer polislerce yaklaşık 500 metre ileride yakalandı. Yere yatırılıp etkisiz hale getirilen şüphelinin üzerinde yapılan ilk aramada 3 tornavida ve 3 bıçak ele geçirildi.

  ÜZERİNDEN SERVET ÇIKTI

  Gözaltına alınan şüphelinin yapılan detaylı üst aramasında ise, ceketinin astarındaki torba içerisinde 7 bin 600 dolar, bin 950 euro, bin 200 Danimarka Kronu, 100 sterlin, 300 Türk lirası, 21 cumhuriyet altını ve bir miktar madeni para çıktı.

  Üzerinde bulunan paraları hurdacılıktan kazandığını öne süren şüpheli, önce bilmediğini söylese de sonra bir isim söyledi. Polis, şüphelinin gerçek kimliğini ve üzerinde bulunan paraların çalıntı olup olmadığını araştırıyor.

  TACİZCİNİN ÜZERİNDEN ÇIKANLAR POLİSİ DE ŞAŞIRTTI / Foto Galeri

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı