Gündem Haberleri

GÜNDEM

  72’lik kocasını hastanelik etti

  Halife YALÇINKAYA-Hilal YÜKSEL, (DHA)
  02 Ağustos 2006 - 00:00Son Güncelleme : 01 Ağustos 2006 - 21:42

  Sivas’ta Yusuf Yuvacı (72), 3 ay önce evlendiği 3’üncü eşi Zehra Yuvacı (41) tarafından dövülerek hastanelik edildi. Televizyon açma yüzünden başlayan kavgada Zehra Yuvacı, masanın üzerindeki cam meyve tabağıyla eşinin kafasına vurdu.

  Başından yaralanıp kanlar içinde yere düşen Yusuf Yuvacı’yı tekme tokat döven Zehra Yuvacı, sağ elini de ısırdı.

  Evden kaçıp kurtuldu

  Eşinin elinden kurtulup dışarı kaçan Yusuf Yuvacı, yoldan geçen bir araç sürücüsünden yardım isteyerek hastaneye gitti. Tedavisinin ardından hastaneden taburcu olan Yusuf Yuvacı, "Televizyonu açma dedim. Meyve tabağını alarak kafama vurdu. Beni dövmeye başladı. Kendimi dışarı zor attım" dedi. Eşini dövdüğü iddiasıyla gözaltına alınan Zehra Yuvacı ise daha sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

  İkinci eşi de bıçaklamış

  Eşi Fatma Yuvacı’nın 6 yıl önce ölmesinin ardından geçen yıl evlendiği Eşe Yuvacı tarafından oklavayla dövülen Yusuf Yuvacı, iki yerinden de bıçaklanmıştı. Bu olaydan sonra Eşe Yuvacı’dan boşanan Yusuf Yuvacı, geçen mayıs ayında Zehra Yuvacı ile üçüncü evliliğini yaptı. Bu eşinden de dayak yiyen Yuvacı, "Bundan da boşanacağım. Kendime uygun bir eş bulana kadar evlenmeye devam edeceğim" dedi.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı