ESKİŞEHİR HABERLERİ

71 Evler’de Üst Yapı Çalışmaları

IHA
30.10.2015 - 13:44Son Güncelleme :

ODUNPAZARI BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, ÜST YAPI ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA SON OLARAK 71 EVLER MAHALLESİ' NDE ÇALIŞMA GERÇEKLEŞTİRİYOR.

IHA

Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, üst yapı çalışmaları kapsamında son olarak 71 Evler Mahallesi’ nde çalışma gerçekleştiriyor.
Kış sezonunu sorunsuz bir şekilde geçirmeyi hedefleyen Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Merkezde ve kırsalda sistemli bir çalışma gerçekleştiren ekipler, sorunlu bölgeler başta olmak üzere bölge sınırları içerisinde sorunlu yol bırakmamayı hedefliyor.
Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri 71 Evler Mahallesinde Muratdağı, Namlısoy ve Gürcanlı sokakta çalışma gerçekleştiriyor. Şimdiye kadar yapılan çalışmalarda 800 ton yol asfaltının kullanıldığını belirten yetkililer, 700 metre bordür döşendiğini ve çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanacağını ifade etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden 71 Evler’de Üst Yapı Çalışmaları hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 13 44’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 71 Evler’de Üst Yapı Çalışmaları haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı