Gündem Haberleri

  700 bin Euro bilmecesi

  Hürriyet Haber
  18.08.2009 - 10:35 | Son Güncelleme:

  Münevver Karabulut'un ailesinin 'Cem'in evinde bulunan 700 bin euro kayıtlara geçmedi. Cem yakalandı, bırakıldı' iddiasına, polis tutanak ve kamera kayıtları ile yanıt verecek. Tutanağa göre evden para çıkmadı.

  Akşam Gazetesi'nden Levent Albayrak'ın haberine göre, ailenin sözleri üzerine savcılık soruşturma başlatmıştı. Ancak evde para bulunmadığına dair 3 de şahit var. Cinayet gecesi villada inceleme yapan polis, çalışmayı görüntüledi. Villa, jandarma bölgesinde olduğu için olay yerinde asker de hazır bulundu. Evdeki aramaya bir uzman çavuş ile Bahçeşehir 2. Kısım Muhtarı Selaatin Poker ve güvenlik görevlisi Mehmet Mazi refakat etti. Delil tutanağında bu üç kişinin de imzası bulunuyor. Polis, soruşturma kapsamında eğer istenirse bu görüntü ve tutanakları sunacak.

   

  TUTANAKTA NE VAR?

  Villada bulunan ve tutanak altına alınan deliller içerisinde 700 bin euro bulunmuyor. Tutanaklara Cem'in kanlı gömleği, laptopu, testere, kesici aletler, sim kartlar, kurusıkı tabanca girdi.

   

  Üst düzey bir Emniyet yetkilisi ise 'Her türlü aksaklığa karşı olay yeri kamerayla saniye saniye kayıt altına alınır. Arama, şahitler eşliğinde yapılır. Bu olayın tespit tutanağında anne Tülay'ın yanı sıra, şahit olarak bir jandarma çavuşu, güvenlik görevlisi ve muhtarın imzası var' dedi.

   

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı