ANKARA HABERLERİ

70 bin kişiye online eğitim

Hürriyet Haber
10.10.2017 - 15:47Son Güncelleme :

Altı Nokta Körler Vakfı, Almanya ve İtalya’dan paydaşların ortaklığında yürütülen bir Avrupa Birliği projesiyle 2011 yılında e-öğrenme yolculuğuna başladıklarını belirten campusera.com’un kurucu ortakları İsmail Can ve Erhan Özdemir, “Bugün geldiğimiz noktada, 30’a yakın üniversitenin işbirliğinde 100’den fazla mesleki eğitim veriyoruz” dedi.

Hürriyet Haber

Üniversitelerin sertifikalı mesleki eğitimlerini internet ortamına taşıyarak, Türkiye’nin 81 ilinden binlerce kişinin faydalanmasını sağladıklarını ifade eden ikili, şunları söyledi: “Profesyonel Gelişim, Liderlik-Yöneticilik, Satış-Pazarlama, Finans-Muhasebe, Hukuk, Kalite Yönetimi, İnsan Kaynakları ve Sanat gibi pek çok alana hitap eden sertifikalı eğitimlerimiz bulunuyor. Uzaktan eğitim, farklı şehirlerde yaşayan bireyler için önemli bir fırsat eşitliği sağlıyor. Öte yandan uzaktan eğitimi kullanan herkes kendi bireysel öğrenme hızında ilerleyebiliyor. Campusera.com platformunda, Türkçe konuşulan coğrafyalarla birlikte, bugüne kadar yaklaşık 70 bin kişiye eğitim sunma fırsatı yakaladık. Türkmenistan ve Azerbaycan gibi ülkelerde yaşayanlar da Türk üniversitelerinin eğitimlerine ulaşma fırsatı yakalıyor.”

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden 70 bin kişiye online eğitim hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 10 Ekim 2017 tarihinde saat 15 47’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 70 bin kişiye online eğitim haberi güncellenecektir.ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ

14 Aralık 2017, Perşembe
 • İmsak
  06:08
 • Guneş
  07:55
 • Öğle
  12:54
 • İkindi
  15:18
 • Akşam
  17:32
 • Yatsı
  19:07
Sayfa Başı