Gündem Haberleri

  7 metrelik su kuyusunda 2 ceset bulundu

  DHA
  23.11.2009 - 15:49 | Son Güncelleme:

  MERSİN'de portakal bahçesinin içindeki 7 metrelik su kuyusu 1'i kadın, diğeri erkek 2 ceset bulundu. İtfaiyenin çukurdaki suyu çekmesiyle ulaşılan ve vinçle çıkartılan cesetlerin 44 yaşındaki Ayla Ballı ve 39 yaşındaki Ali Eroğlu olduğu anlaşıldı.

  Mithat Toroğlu Mahallesi'ndeki portakal bahçesinin yanındaki yoldan geçen bir kişi üzeri açık yaklaşık 4 metrekarelik su dolu kuyuda 2 ceset olduğunu fark edince polise haber verdi. Gelen polis ekibi, cesetlere ulaşamayınca Mersin Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nden yardım istedi. Cesetlerin bulunduğu yere gelen itfaiye ekibi, çukurdaki suyu vidanjörle boşalttı. İtfaiye ekibi, kuyuya inip, cesetlerin beline ip bağlayarak vinçle yukarı çıkarttı. Mersin Emniyet Müdürü Arif Öksüz, gelerek cesetlerin çıkartılması ve olayın aydınlatılmasına yönelik çalışmaları koordine etti. Cesetlerin ön otopsisinde darp, kesici alet ve ateşli silah yarasına rastlanmadı. Polisin araştırmasında cesetlerin Ayla Ballı ve Ali Eroğlu’na ait olduğu tespit edildi.

  Cesetler, otopsi için Mersin Devlet Hastanesi Morgu’na kaldırıldı. Mersin polisi cinayet mi, intihar mı, kaza mı olduğunu henüz belirlenemeyen olayla ilgili çok yönlü soruşturma başlattı.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı