7 liraya buz pateni, 6 liraya bowling

Hürriyet Haber
12 Haziran 2017 - 11:45Son Güncelleme : 12 Haziran 2017 - 11:46

Tuzla’da eğlencenin yeni adresi "Buz Pateni Pisti ve Bowling Salonu" hizmete girdi. İlçe halkının yanısıra ilçe dışından da yoğun ziyaretçi akınına uğrayan Buz Pateni Pisti ve Bowling Salonu, hem çocuklara hem de gençlere boş zamanlarını eğlenceli bir şekilde değerlendirme fırsatı sunuyor.

Bowling Salonu, 1128 metrekare alanda 8 bantlı oyun alanı ve cafe ile misafirlerini ağırlarken, Buz Pateni Pisti de aynı alanda 336 metrekare doğal, 250 metrekare suni pisti ile hizmet veriyor.

Tesisler pazartesi hariç her gün 12.00-22.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Tuzla Belediyesi Buz Pateni Pisti’nde 35 dakikalık paten keyfi yapmak isteyenler 7 TL ödüyor. Yine aynı sürede paten dersi almayı tercih edenlerin ödediği ücret ise sadece 15 TL. Bowling Salonu’nda ise 1 oyun (20 atış) 6 TL olarak ücretlendiriliyor.

GENÇLERE SPOR İMKÂNI

Yeni bir projeyi daha hizmete kazandırmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Hedefimiz; bölgemize ailelerin çocukları ile birlikte boş zamanlarını keyifli ve eğlenceli bir şekilde geçirecekleri mekanlar kazandırmak. Vizyon projelerimizden biri olan Şelale Eğitim Parkı’nda hizmete açtığımız Buz Pateni Pisti ve Bowling Salonu bu tür sporları yapmak için imkan bulamayan gençlerimize büyük bir fırsat yaratacak“ diye konuştu.

     EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı