KİLİS HABERLERİ

7 Aralık Üniversitesi'nde proje toplantısı

DHA
27.04.2017 - 16:22Son Güncelleme :
DHA

Songül ALTIAYLIK/ KİLİS, (DHA) - KİLİS'te, Devlet Planlama Teşkilatı tarafından desteklenen 7 Aralık Üniversitesi İleri Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi (İTAMER) Projesi'nin değerlendirme toplantısı yapıldı.
Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nazım Şekeroğlu başkanlığında, İTAMER Müdürü Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Çakır ve projede görev alan araştırmacıların katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda proje içeriği değerlendirildi. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nazım Şekeroğlu, modern altyapısıyla üniversitemiz araştırmacılarına ve bölgede faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlara destek verecek olan merkezin mayıs ayı sonlarında hizmete gireceğini belirtti.
Proje kapsamında gelinen aşamanın ve tespit edilen eksikliklerin değerlendirildiği toplantıda, merkezin daha iyi hizmet verebilmesi için yapılması gereken faaliyetler planlandı ve bu amaçla alınacak yeni cihazlarla ilgili görev dağılımı gerçekleştirildi.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kilis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kilis ilinden 7 Aralık Üniversitesi'nde proje toplantısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Nisan 2017 tarihinde saat 16 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 7 Aralık Üniversitesi'nde proje toplantısı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı