7 - 16 yaş grubu Young Learner Kursları British Side'da…

Hürriyet Haber
29.08.2012 - 10:57 | Son Güncelleme:

Çocuğunuz tamamı yabancı eğitmenlerden yıl boyu İngilizce eğitim alsın, siz de eğitim kalitesini yıl sonunda gireceği Cambridge Üniversitesi Esol sınavıyla test edin.

British Side Akademik Direktörü Sally Gayford; 
"2007 yılından bu yana British Side'da 7-16 yaş grubuna yönelik Young Learner kursları düzenliyoruz. Bu kurslarımıza ilgi her geçen yıl artarak devam ediyor. Bu artışta en büyük pay katılan öğrencilerimizin memnuniyetidir. Ayrıca, eğitimlerimize verdiğimiz önem ve bu eğitimleri öğrencilerle buluşturacak eğitmenlerin seçimi konusunda çok titiz davranıyor olmamız bu artışa katkıda bulunuyor. "/images/100/0x0/55ea991ef018fbb8f88a6f41

Bizler, çocuklar için ana dilinde eğitim veren uzman eğitim kadromuzla klasik eğitim metodları dışında, çocukların eğlenerek öğrenebilecekleri pozitif ve rahat bir öğrenme ortamı hazırladık. Öğretmenlerimiz derslerde okuma, yazma, konuşma ve dinleme olmak üzere 4 farklı beceriyi geliştirmeye yönelik iletişimsel bir yaklaşım kullanmaktadırlar. Sınıflar öğrenci merkezlidir ve öğrenciler aktif çalışma ve öğrenme teknikleri aracılığıyla bağımsız çalışmaya da teşvik edilirler. Sınıf içinde her seviyede sadece İngilizce konuşulmakta ve öğrencilerden her zaman İngilizce iletişim kurmaları beklenmektedir.

ÇOCUĞUNUZUN BRITISH SIDE EĞİTİM SİSTEMİNDEN SAĞLAYACAĞI EK İMKANLAR :

" British Side Self Access Centre ücretsiz kullanımı
" Bina içinde ücretsiz internet kullanımı
" Max. 12 kişilik aydınlık ve rahat sınıflar
" Öğretmen eşliğinde Bilgisayar Destekli Dil Labararuvarı kullanımı
" Velilere öğrencilerin gelişimlerini düzenli olarak takip edebilmeleri için haftalık öğrenci gelişim raporlarının iletilmesi ve düzenli aralıklarla eğitmenlerle velilerin bir araya getirilmesi
" Eğitim sonunda Cambridge ESOL sınavlarına katılım hakkı

British Side çocuk programlarında, çocuklarınız yaş ve İngilizce seviyelerine göre gruplandırılır.

 7 - 9 yaş - Young Learners
10 - 12 yaş - Juniors
13 - 16 yaş - Teens
Akademik yıl sonunda çocuklarınız Cambridge ESOL sınavlarına katılaırlar.

EĞİTİM METODU

British Side' da çocuklar,  iletişimsel bir ortamda hem İngilizcelerini geliştirir hem de mevcut bilgilerini kullanmaya yönlendirilirler. Yapılan aktiviteler, çocukların İngilizce konuşma becerilerini geliştirme ve fikirlerini yaratıcı bir şekilde paylaşma üzerine yoğunlaşmaktadır.

Öğrencilerimizin;
" Sınıf içinde iyi vakit geçirmeleri,
" Akıcı bir şekilde İngilizce iletişim kurmaları,
" Hayal güçlerini kullanarak yaratıcı düşünmeleri,
" Kapasitelerini tam olarak kullanmaları,
" Bağımsız olarak öğrenebilmeleri amaçlanmaktadır.

Bu amaçlara ulaşmak için, öğretmenlerimiz, çeşitli materyaller ve eğitim teknikleri kullanarak, sınıf içi çalışmalarını desteklerler. Böylece genç öğrencilerimiz motive edilir ve cesaretlendirilir.

Eğitmenlerimiz, çocukların sınıf içinde aldıkları interaktif eğitimi; oyunlar, şarkı ve tekerlemeler, drama uygulamaları, el işi çalışmaları ve projeler ile destekleyerek, öğrencilerimizin gelişimlerine katkı sağlarlar.

BEŞİKTAŞ :
Barbaros Bulvarı, No : 91
T - 0 212 327 2701
F - 0 212 327 9472

ATAŞEHİR :
Ağaoğlu Andromeda İş ve Yaşam Merkezi,
Batı Ataşehir
T - 0 216 688 3002
F - 0 216 688 3964

www.britishside.com
E  frontoffice@britishside.com

 

Etiketler:

    Sayfa Başı