« Hürriyet.com.tr
MENÜ

60 yaşındaki antrenör Kızılcahamampor'da

Başkent'in TFF 2. Lig Beyaz grup ekiplerinden Kızılcahamampor, teknik direktör Celal Kıbrızlı ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Ercan ATA/ANKARA DHA
SON GÜNCELLEME

Kızılcahamamspor, 60 yaşındaki tecrübeli teknik adam Celal Kıbrızlı ile 2 yıllığına anlaştı. Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şubesi'nde gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Kıbrızlı, "Hedefimiz Türk futboluna hizmet vermek, hepimiz Türk futbolunun birer neferiyiz. Çalıştığımız kulüplere hizmet

veriyoruz ve başarı getirmek istiyoruz. Bu başarıyı da Kızılcahamamspor'da yakalacağımıza inanıyorum. Yönetimimiz ve teknik ekibimizle beraber bir yumak olacağız. Yapacağımız transferlerle hedefimizi ileriye götüreceğiz. Altyapımızla da Türk futboluna yeni gençleri kazandırmak için uğraşacağız" dedi.

Kızılcahamamspor Genel Menajeri ve eski hakem Zafer Önder İpek ise, "Başarı için gereken kriterlerin hepsini yerine getiriyoruz ve topu Celal hocama atıyoruz. Kızılcahamamspor'un hedeflediği başarı için Celal hocama güveniyoruz ve Bank Asya 1. Lig'ine çıkmayı planlıyoruz. Bu konuda da hocamıza güveniyoruz" dedi.

Öte yandan İpek, "Gençlerbirliği Spor Klübü'nü örnek alıyoruz ve başarılarımızla Gençlerbirliği'nin de ötesine geçmeyi hedefliyoruz" diye konuştu.


 


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler