İZMİR HABERLERİ

60 yaş üstü koro ayakta alkışlandı

DHA
30.03.2017 - 11:57Son Güncelleme :
DHA

ŞEF Yücel Özgür yönetiminde sahne alan Gaziemir Belediyesi Ata Evi Türk Sanat Müziği Korosu, konser verdi. Beyaz saçlılar; gençleri kıskandıran, profesyonelleri aratmayan performansıyla seyirciden tam not aldı, ayakta alkışlandı.

Gaziemir Belediyesi'nin 60 yaş üstü vatandaşların sosyalleşmeleri, mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmeleri için hayata geçirdiği Ata Evi Sağlıklı Yaş Alma Merkezi'nin üyeleri konser verdi. Yücel Özgür yönetiminde sahne alan Gaziemir Belediyesi Ata Evi Türk Sanat Müziği Korosu, sanat müziği sevenleri Atatürk Kültür Merkezi'nde bir araya getirdi. Tamamını 60 yaş üstü vatandaşların oluşturduğu beyaz saçlılar korosu, muhteşem performansıyla seyirciyi adeta büyüledi. Özel konserde sanat müziğinin unutulmayan ve sanat müziği sevenlerin gönlünde yer edinmiş şarkıları koro ve solo olarak seslendiren müzik topluluğu, başarılı performansıyla seyirciden tam not aldı. Nazım Hikmet Sahnesi'nde düzenlenen konsere yoğun ilgi gösteren müzikseverler koronun seslendirdiği parçalarla kimi zaman neşelendi, kimi zaman da hüzünlendi. Ata Evi Türk Sanat Müziği Korosu'na belediyenin Halk Dansları Ekibi de danslarıyla eşlik etti. Gençleri kıskandıran, profesyonelleri aratmayan performanslarıyla iki saati aşkın süre sahnede kalan beyaz saçlılar korosunu seyirci ayakta alkışladı. Konser 10. Yıl Marşı'nın seslendirilmesiyle sona erdi.

İZMİR, (DHA)

FOTOĞRAF

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden 60 yaş üstü koro ayakta alkışlandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2017 tarihinde saat 11 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 60 yaş üstü koro ayakta alkışlandı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı