« Hürriyet.com.tr
MENÜ

6 askerimiz için başsağlığı mesajı

Beşiktaş Kulübü, Hatay'ın İskenderun İlçesi'ndeki terör saldırısında şehit olan 6 asker için başsağlığı mesajı yayınladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, “6 askerimizin şehit olduğu, 7 askerimizin yaralandığı Hatay'ın İskenderun İlçesi'nde, Deniz Üs Komutanlığı'na bağlı İkmal Destek Komutanlığı'na yapılan hain terör saldırısını şiddetle lanetliyoruz.

Şehitlerimize Allah'tan rahmet, milletimize, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ve kederli ailelere başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz.” denildi.

FENERBAHÇE'DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Fenerbahçe Kulübü, Hatay'ın İskenderun İlçesi'nde terör saldırısında 6 askerin şehit olması, 7 askerin de yaralanması nedeniyle başsağlığı ve geçmiş olsun mesajı yayınladı. Kulübün internet sitesinde yapılan açıklamada, “Haberi büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Bu hain terörist saldırıyı nefretle kınıyor ve lanetliyor; şehit askerlerimizin yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ve Türk Ulusu'na başsağlığı, yaralı askerlerimize de acil şifalar diliyoruz” denildi.

TRABZONSPOR'DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Trabzonspor Kulübü, Hatay'ın İskenderun ilçesindeki terör saldırısında şehit olan 6 asker için başsağlığı mesajı yayınladı. Bordo-mavili kulüpten yapılan açıklamada, “Hatay'ın İskenderun ilçesinde Deniz Üs Komutanlığı'na bağlı İkmal Birliği'ne teröristlerce önce roketatarlı, ardından uzun namlulu silahlarla açılan ateş sonucu 6 askerimizin şehit olduğu ve 7 askerimizin de yaralandığı haberini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Bu hain terörist saldırıyı nefretle kınıyor ve lanetliyor, şehit askerlerimizin yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetlerine ve Türk ulusuna başsağlığı, yaralı askerlerimize de acil şifalar diliyoruz” denildi.

ANKARAGÜCÜ'NDEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Ankaragücü Kulübü, Hatay'ın İskenderun ilçesindeki terör saldırısında şehit olan 6 asker için başsağlığı mesajı yayınladı. Sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesinde yer alan mesajda, “Hatay'ın İskenderun ilçesinde Deniz Üs Komutanlığı'na bağlı İkmal Birliği'ne yapılan hain saldırıda 6 askerimizin şehit olduğunu, 7 askerimizin ise yaralandığını üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Hain saldırıyı derin nefret ve şiddetle kınarken, şehitlerimize Allah'tan rahmet, acılı ailelerine, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, saldırıda yaralanan askerlerimize ise acil şifalar diliyoruz” ifadelerine yer verildi.

GAZİANTEPSPOR'DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Gaziantepspor Kulübü, Hatay'ın İskenderun İlçesi'ndeki terör saldırısında şehit olan 6 asker için başsağlığı mesajı yayınladı. Kırmızı-siyahlı kulübün resmi sitesinde yapılan açıklamada, “İskenderun Deniz İkmal Destek Komutanlığı'na teröristlerce yapılan roketatarlı saldırı sonucu 6 askerimiz şehit düşmüş, 11 askerimiz de yaralanmıştır. Yapılan bu hain saldırıyı nefretle ve şiddetle lanetliyoruz. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine ve milletimize, Türk Silahlı Kuvvetlerine başsağlığı ve sabır, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz” denildi.

GENÇLERBİRLİĞİ'NDEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Gençlerbirliği Kulübü, Hatay'ın İskenderun ilçesindeki terör saldırısında şehit olan 6 asker için başsağlığı mesajı yayınladı. Kulübün resmi internet sitesindeki açıklamada, şöyle denildi: “Hatay'ın İskenderun ilçesinde, Deniz Üs Komutanlığı'na bağlı İkmal Birliği'ne yapılan ve 6 askerin şehit olduğu, 7 askerin de yaralandığı hain saldırıyı büyük üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Hain saldırıyı derin nefretle kınarken, şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve ulusumuza başsağlığı, saldırıda yaralanan askerlerimize de acil şifalar diliyoruz.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz