Gündem Haberleri

GÜNDEM

  500 bin tl ödeyecek gücüm var

  Hürriyet Haber
  12.07.2012 - 10:16 | Son Güncelleme:

  Survivor yarışmacılarından Merve Büyüksaraç, konuk olarak katıldığı "2. Sayfa" programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

   MERVE BÜYÜKSARAÇ SURVIVOR'DA BÖYLE YARIŞMIŞTI - FOTO GALERİ               

  İşte Merve Büyüksaraç'ın yarışmayla ilgili iddiaları:                   

  * Acun Bey'in hepimizden özel bir isteği oldu. 'Kimsenin Okan Bayülgen'in programına çıkmasını istemiyorum' dedi. Kendi aralarında bir sorun vardı sanırım. Başka bir şey istemedi bizden. Sözleşme olacağını biz zaten biliyorduk. Adaya gitmeden önce 1 sayfalık bir şey imzaladık. Adaya gittikten sonra 15-20 sayfalık bir sözleşme geldi. gece fenerlerle okuduk onu. Orada maddeler vardı ve hepimiz imza attık. Hepimiz için ceza söz konusuydu.
  * Yemekleri kimi zaman kamera arkasında yiyorduk. Mustafa Topaloğlu ile kavga ederken aslında orada hepimiz yemek yiyorduk. Doğuş elinde sandvicle geçti kameradan. Ben her sabah kahvemi içiyordum.
  * 500 bin TL'yi ödeyecek gücüm var. Kaybedersem öderim. Benim geçmişime bakarlarsa sevgilimden öncede nasıl yaşadığımı görürler. Ben kendi paramı da kazanıyorum. Ben durduk yere konuşmuyorum ki. Hepsini avukatımla konuştum. Ben gizlilik sözleşmesini çiğnedim ama ilk ben çiğnemedim. Sevgilim de, annemde, babamda yanımda. Biz de aynı şekilde Acun Medya'ya karşı dava açacağız. Aynı miktarda veya daha fazla karşı dava açacağız. Ama şu an 500 bin liram hazır evet. 
  * Ben ne kadar ihlal ettiysem sözleşmeyi onlarda etti. Bunlar mahkemede delil. Arkadaşlarımı da şahit olarak dinleyecekler. Yarışmadan aldığım paranın iadesi mahkemeyle oluyor. O 490'nın içinde o da var. Kazanırlarsa o rakamı ödeyeceğim.  

  ACUN’DAN MERVE’YE GÖRÜNTÜLÜ CEVAP

  ACUN DEDİĞİNİ YAPTI

  DİĞER YARIŞMACILAR NE DEDİ

   

   


   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNANLAR

   Sayfa Başı