Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

50’nci yılda nikah tazelediler

Koç Holding’in kurucusu merhum Vehbi Koç’un büyük kızı, Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Semahat Arsel ile eşi Nusret Arsel, 50’nci evlilik yıldönümlerini önceki gece Kuruçeşme Divan’da kutladı.

Semahat-Nusret Arsel çifti, 250 seçkin konuğun katıldığı kutlama sırasında nikah da tazeledi. Nikahı oyuncu Metin Akpınar kıydı.

DJ’in rekoru

Reina’nın müzik direktörü ünlü DJ Suat Ateşdağlı, yılbaşı gecesi bir rekora imza attı. Beyoğlu Belediyesi’nin organize ettiği Taksim Meydanı’ndaki kutlamada yeni yılın ilk dakikalarından sabaha kadar aralıksız müzik yapan Ateşdağlı, yaklaşık 80 bin kişiyi müzikleriyle coşturdu.

Minik Kadir doğdu

Ahu-Can Has çifti bebek mutluluğu yaşıyor. Ahu Hanım geçtiğimiz gün Amerikan Hastanesi’nde gerçekleşen doğumla minik oğlunu kucağına aldı. Bebeğe Can Bey’in babası Kadir Has’ın adı verildi. Küçük Kadir Has’ın doğumu bir kez daha babaanne olan Rezzan Has’ı da çok sevindirdi. Duyduğuma göre Rezzan Hanım, torununun doğumunu vakit kaybetmeden tüm dostlarına telefonla haber vermiş.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI