Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

50’nci yıla görkemli kutlama

Koç Holding bünyesinde faaliyet gösteren Divan Oteli’nin 50. kuruluş yıldönümü, önceki akşam seçkin konukların katıldığı bir davetle kutlandı.

Elmadağ’daki otelde düzenlenen ve organizasyonu Feza Fırat’ın sahibi olduğu F&F Halkla İlişkiler ve Organizasyon Şirketi tarafından yapılan davette, Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç konuklarla yakından ilgilendi. Arasında İstanbul Valisi Muammer Güler, İstanbul Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün de bulunduğu 100’e yakın davetlinin katıldığı görkemli kutlamada Fatih Erkoç ile İlham Gencer sahne aldı.

Semra Özal da davetliler arasındaydı. Kurban Bayramı’nın ilk günü rahmetli eşi Turgut Özal’ın mezarını ziyaret eden, ilerleyen saatlerde üzüntüden mide spazmı geçiren ve bayram boyunca hasta yatağından kalkamayan Özal, o gün de halsiz görünüyordu.

Afet Karacan, bir ara dünürü Rahmi Koç’la keyifli bir sohbete daldı.

İpek Dedeman Divan Oteli’ne eşi Rifat Dedeman ile birlikte geldi.

Nazlı Kuzucan davete sevgilisi Aksel Goldenberg ile geldi. Kuzucan, genç nesil sosyetemizin en güzel isimlerinden biri. Davette Nazlı Kuzucan’ın hanımefendiliği ve ağırbaşlılığı diğer konuklar arasında sohbet konusuydu.

F&F Halkla İlişkiler ve Organizasyon Şirketi’nin sahibi Feza Fırat, İstanbul eski Valisi Namık Kemal Şentürk ve eşi İhsan Hanım’la yakından ilgilendi.

Geceye eşi Nusret Arsel’le katılan Semahat Arsel, davetin başında Divan Oteli’ni önemli kılan ayrıcalıkları anlatan bir konuşma yaptı.

Rahmi Koç, davetliler arasında bulunan İstanbul Valisi Muammer Güler’i kapıda karşıladı. Koç, valinin elinden tutarak kendisine kokteyl alanına kadar eşlik etti.

Dağ havası aldılar

Bayramı Uludağ’da geçiren Hülya-Metin Aşık, Cavit-Nursen Çağlar ve Süreyya-Kerem Dürüst çiftlerinin neşelerine diyecek yoktu. Yazıcı Otel’in sahibi Hayri Yazıcı’nın kızı Bahar ile eşi Ozan Şer de onları en iyi şekilde ağırlamak için ellerinden geleni yaptı. Sabahları mükellef bir kahvaltıyla güne başlayan tatilciler, akşamları şarkılar söyleyip halaylar çekerek günü tamamladı.

Q Jazz Parkorman’da

Kaliteli müziği seçkin bir eğlence anlayışıyla buluşturan Q Jazz, yıllardır eğlence dünyasının ünlü isimlerinden biri olan Mehmet Ali Açılmış’ın işletmesinde Parkorman’da şubat ayı içinde hizmete giriyor. Her ay dünyanın ünlü jazz sanatçılarının dönüşümlü olarak sahneye çıkacağı Q Jazz’da konukları, Latin müziğin otantik melodilerinden Broadway’in şehirli ve seçkin müziğine ve hatta operaya kadar her beğeniye uygun benzersiz ve keyifli anlar bekliyor. Mutfak yönetimi, Türk mutfağı milli takımından menü dalında çeşitli ödüller alan Ahmet Kula tarafından yürütülecek olan mekan, restoran ve cafe olarak hizmet verecek.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI