ANKARA HABERLERİ

50 Metrelik Yol Çalışması Devam Ediyor

IHA
27.10.2015 - 10:46Son Güncelleme :

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FEN İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI İLE PURSAKLAR BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN İLÇEDEKİ 30 VE 50 METRELİK ALTERNATİF YOL ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR.

IHA

Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ile Pursaklar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün ilçedeki 30 ve 50 metrelik alternatif yol çalışması devam ediyor.
Pursaklar’ı Saray’a bağlayan ve Pursaklar Devlet Hastanesi’nin yakınından geçecek olan 50 metrelik alternatif yol çalışmalarını sürdüren ekipler, kilometrelerce kazı yaparak önemli mesafe kat etti. Ayrıca Pursaklar’ı protokol yoluna bağlayacak olan ‘30 metrelik 1’ ve ‘30 metrelik 2’ diye adlandırılan yol çalışması da devem ediyor. İş makinalarıyla gece gündüz çalışan ekipler, yaklaşık 8 kilometre uzunluğundaki 50 metrelik yol çalışmasını kısa sürede tamamlamayı planlıyor. Yeni yol yapımı ve hastane inşaatı zemin çalışmasıyla bölgede ciddi bir hareketlilik başladı. Mahalle sakinleri yapılan çalışmaların ilçeye ve bulundukları mahalleye büyük değer katacağını belirtti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden 50 Metrelik Yol Çalışması Devam Ediyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 10 46’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 50 Metrelik Yol Çalışması Devam Ediyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı