« Hürriyet.com.tr
MENÜ

50 bin TL'ye 5 motoryat

Motoru, vergileri, liman teslimi dâhil 50 bin TL’ye bir motoryat sahibi olmak hayal değil. Üstelik bu teknelere sahip olmak için aylarca beklemeye de gerek yok.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Discovery 5.15 Classic
12.500 Euro

Geçtiğimiz yıl piyasaya çıktığında büyük ilgi gören çift gövdeli teknesi, Türk malı. Fiberglas malzemeden yapılmış olan tekne beş kişilik gezi kapasitesine sahip. Bu fiyata kumanda kabini, ahşap kaptan koltuğu ve döşemesi, krom vardavelalar, ahşap zeminli başüstü, ahşap zeminli basamaklar, iç aydınlatma, navigasyon ışıklandırması, sintine pompası, krom rollbar, deniz merdiveni ve tente dâhil. Teknenin fiyatına 100 beygirlik olması önerilen motor ve vergiler dâhil değil.

Enma 550 Baracuda
14.900 Euro

5,50 metre boyunda 2,38 metre genişliğindeki Türk malı teknenin tabanı, kendinden boşaltma sistemine sahip. Bu parayı ödediğinizde 60 beygirlik Selva motorun yanında sintine pompasını, deniz merdivenini, ultraviyoleye dayanıklı kumaş kaplı koltukları, direksiyon sistemini, dijital takometreyi, otomatik trim ayarlarını, alüminyum pervaneyi, 23 litrelik yakıt tankını ve iki olta yuvasını da almış oluyorsunuz. Üstelik fiyata KDV ve ÖTV dâhil!

Bayliner Gran Turismo 111
24.500 Amerikan Doları

5,33 metre uzunluğunda, 2,11 metre genişliğindeki Amerikan malı teknenin yolcu kapasitesi altı kişi. Fiberglastan imal edilmiş olan teknenin bu fiyatına 135 beygir Mercruiser marka benzinli motorla beraber galvaniz malzemeden orijinal tekne römorku, hidrolik direksiyon, güneşlik tentesi, ön ve arka havuzluk brandası, radyo ve iki hoparlörü, yangın tüpü ve göstergeler dâhil. 135 beygirlik motorla teknenin ulaştığı en yüksek 43 knot! Bu ücrete ilâve etmek gereken tek şey vergiler.

Crownline 180 BR
27.900 Amerikan Doları

Fiberglastan imal edilmiş olan 5,50 metre boyunda, 2,33 metre genişliğindeki Amerikan malı tekne ömür boyu gövde garantili. Teknenin fiyatına 135 beygirlik Mercruiser motoruyla birlikte tam takım tekne paketi ve kışlık branda, Sony Marine müzik sistemi, i-pod bağlantısı, paslanmaz krom malzemeden tutamaklar ve bardaklıklar, su kayakları için göz, spor koltuklar, koçboynuzları dâhil. (Vergiler dâhil değil.)

Merry Fisher 645
28.177 Euro

6,70 metre uzunluğunda, 2,52 metre genişliğindeki Fransız malı tekne tam 50 bin lira sınırında. Tek kamaralı teknenin üç kişilik yatak kapasitesi var. Yarım metreyi bulmayan su çekimiyle sığ koylara bile rahatça girebilen 645’in fiber tavanı güneşten korunmayı sağlıyor. Güvertede genişçe bir güneşlenme minderi de bulunuyor. 115 beygir Suzuki motor takılı teknenin minik kıç havuzluğuna bir masa atıp keyif sürmek mümkün. Fiberglas teknenin fiyatına motor dâhil, vergiler hariç.


Bunları da Beğenebilirsiniz