« Hürriyet.com.tr
MENÜ

5 yıllık söz vermem

Beşiktaş’ın tecrübeli teknik direktörü, “O sözler başkanlara aittir” dedi ve kendisinin yaptığı 1 yıllık anlaşmalar için de “Ne kulüp yönetimini ne de başkalarını zora sokarım. Tek tek anlaşma yaparım” açıklamasını getirdi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Mustafa Denizli, siyah beyazlı kulübün başkanı Yıldırım Demirören’in 5 yıl şampiyonluk sözüne saygı duyduğunu ancak kendisinin bu yönde bir söz veremeyeceğine değinerek, “Şampiyonluk sözleri başkanlara aittir” dedi. Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’ndeki idman sonrası gazeticilerle sohbet eden tecrübeli çalıştırıcı, “Başkan 5 sene şampiyonluk sözü verdi. Siz de söz veriyor musunuz” sorusu üzerine, “O sözler başkanlara aittir. Başkanın kendi yaptığı değerlendirme olabilir” yanıtı verdi.

Günlük yaşanıyor

Gittiği her kulüpte birer yıllık sözleşme yaptığının vurgulanması ve “Siz de 1 yıllık mı söz veriyorsunuz?” sorusunu üzerine ise Denizli’nin karşılığı, “Yaptığım anlaşmalarla ne kulüp yönetimini nede başkalarını zora sokarım. Çünkü Türkiye’de günlük yaşanıyor. Benim felsefem var. Tek tek anlaşma yaparım. Bunda da kendime göre haklı yanlarım var” oldu.
Beşiktaş Kulübü’nün yayın organı ‘Yavru Kartal’ dergisine konuşan Mustafa Denizli, “Yeni sezonda hedefimiz unvanlarımızı korumak. İnşallah iki kupayı da müzemize götürürüz. Şampiyonlar Ligi’nde, gruplara bizden mutlak olarak daha güçlü 2 takımla mücadele edeceğiz. Maç kaybettik, puan kaybettik ama inancımızı kaybetmedik” dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz