Gündem Haberleri

  5 yıldızlı otelde odaları karıştırınca başına gelmeyen kalmadı

  Hürriyet Haber
  02.01.2012 - 11:38 | Son Güncelleme:

  Yılbaşında eğlenen H.T. sevgilisi ile Pendik’te 5 yıldızlı bir otele gitti. Ancak arabada unuttuğu çantasını alan genç adam, dönüşte yanlışlıkla yan odaya girince karakolluk oldu.

  Vatan Gazetesi'nden Mehmet Ali Demir'in haberine göre, yılbaşı gecesi geç saatlerde sevgilisiyle 5 yıldızlı bir otele gelen H.T, otomobilinden bir şey almak için otoparka indi. Alkollü olan H.T, dönüşte odaları karıştırdı. Odasının kartı yan odayı da açan H.T, durumdan şüphelenmeden karanlık odaya girdi ve sevgilisi zannederek iş kadını G.K’nın yanına yattı. İddiaya göre bir süre G.K’nın yanında yatan H.T, yanındaki kadını soymak istedi. Neye uğradığını şaşıran G.K, yanında hiç tanımadığı bir adamı görünce çığlık çığlığa koridora fırladı. G.K’nın şikayeti üzerine otele gelen polis, duruma müdahale etti. G.K. ifadesinde birden bire vücudunda bir elin gezindiğini hissedince uyandığını ve H.T’yi yanında gördüğünü söyledi. H.T’nin kendisine tecavüz etme girişiminde bulunduğunu iddia eden genç kadın şikayetçi oldu.

   

  Anahtar iki kapıyı da açtı

   

  H.T. de olayın yanlış anlaşılmadan kaynaklandığını söyleyerek kartlı sistem oda anahtarının karıştırdığı odanın anahtarını açtığını ve sevgilisinin yanına yattığını sandığını söyledi. Odanın karanlık ve alkollü olması nedeniyle durumu fark edemediğini söyleyen H.T’nin iddiası üzerine polis kart okuma sistemini de denedi. H.T’nin söylediği gibi iki alt odanın kartının da G.K’nın odasını açtığı görüldü. Şikayet üzerine günü karakolda geçiren H.T. akşam saatlerinde adliyeye sevk edildi.

   

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı