Gündem Haberleri

GÜNDEM

  5 yıldır kimseyi dövmüyorum

  Hürriyet Haber
  14 Aralık 2001 - 01:42Son Güncelleme : 14 Aralık 2001 - 01:42

  İbrahim Tatlıses ile Asena arasında yaşanan olaylara her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Asena'yla arası açık olduğu söylenen sanatçı, Asena'yı dövdüğü yolunda çıkan haberlerle ilgili olarak, ‘‘Benim dövdüğüm insanlar basının önüne bu kadar sağlam çıkamaz. Bir yerlerine bir şey olur. Dövdüğüm belli olur. Kimseyi dövmedim, bunu beş altı senedir yapmıyorum’’ dedi.

  Asena ise Tatlıses'in bu açıklamaları karşısında yorumsuz kaldı. Sanatçı beş yıldır hiçbir kadına el kaldırmadığını söylerken, iki yıl önce Asena'ya attığı tokatın kameralarca görüntülenmesini unutmuş gibiydi. Asena çekimler sırasında konu cimrilikten açılınca İbrahim Tatlıses'e ‘‘cimrisiniz’’ dedi. Cimriliği kabul etmeyen sanatçıya Asena, ‘‘Gönül cimrisisiniz’’ diyerek açıklama yaptı.

  TİLBE ŞAŞIRTTI

  Öte yandan Tatlıses, programına konuk ettiği Yıldız Tilbe'nin sözleri karşısında ne yapacağını şaşırdı. Program sırasında ‘‘Bin dereden su getirsen arınamazsın’’ adlı şarkıyı seslendiren Tilbe'ye Tatlıses ‘‘Bu şarkıyı kimi düşünerek yazdın’’ diye sorunca Tilbe'den kendisini şoke eden bir cevap aldı: ‘‘Bu şarkıyı Derya Hanım'ın ağzından size yazdım...’
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı