Gündem Haberleri

  5 yıl boyunca kızlarına tecavüz etmiş

  Mesut IŞIK/GEBZE (Kocaeli), (DHA)
  25.08.2009 - 13:49 | Son Güncelleme:

  Kocaeli'nde 5 yıl boyunca iki öz kızına tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklanarak cezaevine konulan R.K. hücresinde kendisini asarak intihar etti.

  R. K.'nin öz kızları 22 yaşındaki N.K. ile 20 yaşındaki T.K.'ye 5 yıl boyunca bıçakla tehdit ederek tecavüz ettiği öne sürüldü. Eşi A.K'yi bıçakla tehdit edip kızlarıyla birlikte aynı yatağa giren R.K., zaman zaman kendilerine karşı koyan eşi ve kızlarını gece yarısı yarı çıplak halde sokağa da attığı öne sürüldü. Anne ile iki kızı da defalarca yarı çıplak sokağa atıldıkları için geceyi kömürlükte geçirdi. Geçen haftasonunda A.K. ile ile iki kızı N.K. ve T.K. polise giderek yaşadıkları işkenceye dayanamadıklarını anlattı.

  SUÇUNU İTİRAF ETTİ

  Bunun üzerine yakalanarak Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen ve burada sorguya alınan R. K., suçunu itiraf etti. İfadesinin alınmasının ardından adliyeye sevk edilen R.K., pazar günü tutuklanarak cezaevine konuldu. Ancak cezaevindeki tek kişilik koğuşa konulan R. K.'nin dün öğle saatlerinde çarşaf ile asılı cesedi bulundu. R.K.'nin intihar ettiği belirtildi.

  Cezaevi savcısı tarafından R. K.'nin yaşamına son verdiği koğuşta yapılan inceleme ardından cesedi Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

  KIZI HAMİLE KALMIŞ

  R. K.'nin tecavüzüne maruz kalan büyük kızı N.K.'nin 4 yıl önce tecavüzden dolayı hamile kaldığı ve ölü doğum yaptığı öne sürüldü. Doğan bebeğin R. K.'nin baskısı ile anne A. K. tarafından toprağa gömüldüğü belirtildi. N.K.'nin yine babasından hamile kaldığı belirtildi.

  Polis tarafından derinleştirilen soruşturmada 4 yıl önce ölü bebek doğuran N. K.'nin şu anda yine hamile olduğu belirtildi.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı