Dünya Haberleri

  5 yaşındaki çocuğun giydiği deniz şortu faciaya neden oluyordu!

  Hürriyet Haber
  30.06.2017 - 20:44 | Son Güncelleme:

  Annesiyle birlikte denize giden 5 yaşındaki çocuğun giydiği deniz şortu az kalsın büyük bir faciaya sebebiyet veriyordu. Küçük çocuğun giydiği deniz şortu, neredeyse cinsel organını koparacaktı!

  Laura Collins, 5 yaşındaki oğluyla denize gitti. Kadın sahilde güneşlenirken, minik çocuk da suyun içinde yüzüp eğleniyordu. 5 yaşındaki Jack, bir anda ağlamaya başladı. Durumu fark eden anne çocuğun yanına gitti.

  Minik çocuk, cinsel organını tutarak ağlıyordu. Anne, çocuğun şortunu indirince büyük bir şok yaşadı.

  Jack'in giydiği deniz şortunun filesi cinsel organını sıkıştırmış ve feci şekilde acı veriyordu. Kendi başına işi halledemeyeceğini düşünen kadın koşarak otel görevlilerine haber verdi.

  5 yaşındaki çocuğun giydiği deniz şortu faciaya neden oluyordu

  Bunun üzerine görevliler, kadının doktora haber vermesini söylediler. Ardından ilk önce bir kliniğe gittiler. Burada acı içindeki çocuğa yardım sağlanamadı. Hemen sonra büyük bir hastanin yolunu tuttular.

  5 yaşındaki çocuğun giydiği deniz şortu faciaya neden oluyordu

  Hastaneye kaldırılan talihsiz çocuğa anestesi verildi ve böylece doktorlar küçük çocuğun cinsel organını neredeyse parçalayacak olan mayoyu ayırdılar.

   

  5 yaşındaki çocuğun giydiği deniz şortu faciaya neden oluyordu

  Doktorlar yaşanan olay sonrası herhangi bir şaşkın yaşamazken, daha önce de buna benzer pek çok vakanın olduğunu ifade etti. Ayrıca, evebeynleri de yaşanabilecek bu tür sorunlar için de uyardılar.

  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı