Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

5 milyon dolar aldı

Yaz aylarının favori tatil beldesi Bodrum-Türkbükü, buranın en çok tercih edilen otellerinden biriyse Maki...

Tatilcilerin güneşlenmek uğruna iskelesindeki minderlerinden bir teki için gün öncesinden 100 milyon lira rezervasyon ücreti ödediği otel, son derece popüler... Ünlülerin de gözdesi durumunda olan Maki, şimdiye kadar da yoluna iki ortakla devam etmişti. Ancak İrfan Kuriş’le Ali Manisalı’nın yolları ayrıldı. Hisselerini Manisalı’ya satan Kuriş’in, bu devir karşılığı 5 milyon dolar aldığı konuşuluyor. İrfan Kuriş önümüzdeki yaz aylarında Bodrum, Türkbükü’nde yeni projelerle karşımıza çıkacağının müjdesini de veriyor.

‘Şöhret’li Atilla

Atilla Saral, son zamanlarda kendisine getirilen hiçbir dizi projesine sıcak bakmamıştı. Bu inat ‘Şöhret’ dizisinin yapımcıları sayesinde kırıldı, eski manken gelen teklife ‘evet’ dedi. Başrolü ‘Bir İstanbul Masalı’nın Esma’sı Ahu Türkpençe ile paylaşan Saral, uzun aradan sonra yeniden kameralar karşısında... Dizide zengin bir işadamını canlandıran Saral, manejde gerçekleşen çekimleri nedeniyle de yaklaşık bir aydır özel binicilik dersleri alıyor.

Rotası değişti

Rita Fink’e yaz ayları boyunca sık sık Ortaköy civarındaki kulüplerde rastlamıştım. Sonbaharla birlikte rotasını değiştirdi ve Beyoğlu civarında boy göstermeye başladı. Geçtiğimiz gün de Nu Pera’daki kalabalığın arasındaydı...

Geç saatlere kadar eğlenen Fink, mini giysisiyle de ilgi odağı oldu.

Siftah başkandan

Yeni aksesuvar mağazası Coguet, haftasonunda Nişantaşı’nda açıldı. Mekanın açılışını ise Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül yaptı. Kurdeleyi kesen Sarıgül, hemen ardından eşi Aylin Hanım’a otantik tarzda bilezik ve kolyeden oluşan bir set alarak, siftahı yaptı.

İkinci el mağaza açıyorlar

Siren Ertan ile Uğur Batur, ikinci el kıyafet ve aksesuvarların satılacağı bir mağaza açmak üzere kolları sıvadı. İkili, Uğur Antik’in Topağacı’ndaki binasında hizmet verecek mağazayı tamamlamak adına durup dinlenmeden çalışıyor. Bayramda kapılarını açacak olan mağazada, sosyetik isimlerin sadece birkaç kez kullanıp bir kenara bıraktıkları giysiler satışa sunulacak.

Çocuklar unutulmadı

Ramazan ayında iftar davetlerine ev sahipliği yapan The Ritz Carlton Oteli, anlamlı bir uygulamaya imza attı. Yardımlaşma ve paylaşmanın daha da önem kazandığı Ramazan ayında, iftar davetlerinden elde edilecek gelirin bir bölümü artık Çocuk Esirgeme Kurumları’ndaki çocukların yüzünü güldürüyor.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI