« Hürriyet.com.tr
MENÜ

5 kulüpten teklif aldım

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Avrupa'nın çeşitli kulüplerinin peşinde olduğunu belirten F.Bahçe Teknik Direktörü Bariç, ‘‘Şampiyon olamazsak yapabileceğim bir şey yok’’ dedi.

F.Bahçe Teknik Direktörü Otto Bariç, kötü futboldan dolayı kendisini eleştirenlere sert bir şekilde cevap vererek, ‘‘Ben oyunu iyi okurum. 28 yıllık tecrübem var. Kimi neredeoynacatacağıma ben karar veririm. Şampiyonluk havasına girdik. Bundan böyle futbol değil, sonuç önemli’’ dedi.

Avrupa'nın 5 gözde kulübünden transfer teklifi aldığını vurgulayan Bariç gidip gitmeyeceğine sezon sonunda kendisi karar vereceğini belirterek, ‘‘Eğer şampiyon olamazsak yapacağım birşey yok. Ben elimden geleni yaptım. Yönetimin vereceği karar ne olursa olsun kalıp kalmayacağımı tespit edeceğim’’ diye konuştu.

Moshoeu ile iki-üç kez telefon görüşmesi yapan ve bu futbolcunun gelişiyle pozitif futbola döneceklerine değinen Bariç sözlerini şöyle tamamladı: ‘‘Ben futbol kariyerimde en az 150 maçı son 15 dakikada kazandım. Zirve yarışı kızışıyor. Bu hafta Karabükspor karşısında iyi futbol ve bol gollü galibiyet almayı hedefliyoruz.’’Bunları da Beğenebilirsiniz