Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

5. hafta heyecanı başlıyor

UEFA Avrupa Ligi gruplarında Çarşamba ve Perşembe günleri 5. hafta karşılaşmaları oynanacak. Ligde yarın A, B, C, G, H ve I gruplarında 8 maç yapılacak.

İSTANBUL / DHA
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe Twente sınavında

Kanaryanın 161.maçı

Hollandalı ekiplere şansı tutmuyor

Daum'la Avrupa karnesi

Fenerbahçe Avrupa arenasında

H Grubu'ndaki temsilcimiz Fenerbahçe, 2 Aralık Çarşamba günü Arke Stadion Stadı'nda Hollanda ekibi FC Twente ile karşılaşacak.

H Grubu'nda 9 puanla zirvede bulunan Fenerbahçe'nin diğer rakiplerinden Steaua Bükreş ise deplasmanda Sheriff ile karşılaşacak. 7 puanla 2. sırada bulunan Twente'yi 4 puanla Sheriff takip ederken, 2 puanı bulunan Steaua Bükreş ise son sırada yer alıyor.

F Grubu'nda mücadele eden bir diğer temsilcimiz olan Galatasaray ise 3 Aralık Perşembe günü Ali Sami Yen Stadı'nda Yunan ekibi Panathinaikos ile karşı karşıya gelecek.

10 puanla liderliğini sürdüren Galatasaray'ın gruptaki diger rakiplerinden Dinamo Bükreş, Sturm Graz ile kendi evinde karşı karşıya gelecek. Grupta 9 puanla 2. sırada yer alan Panathinaikos'u ise 3 puanla Dinamo Bükreş takip ederken, Sturm Graz ise 1 puanla son sıradaki yerini koruyor.

2 Aralık Çarşamba günü oynanacak karşılaşmalar şöyle:

A GRUBU

21:05 Anderlecht - Dinamo Zagreb

21:05 FC Timisoara - Ajax Amsterdam

B GRUBU

21:05 Slavia Prag - Genova

21:05 Valencia - Lille

C GRUBU

21:05 Celtic - Hapoel Tel Aviv

21:05 Hamburger SV - Rapid Vienna

G GRUBU

19:00 Levski Sofia - Villarreal

19:00 RB Salzburg - Lazio

H GRUBU

19:00 FC Sheriff - Steaua Bükreş

19:00 FC Twente Enschede - Fenerbahçe

I GRUBU

19:00 AEK Athens - Everton

19:00 BATE Borisov - Benfica

UEFA Avrupa Ligi 3 Aralık Perşembe günü maçları ise şöyle:

D GRUBU

21:05 Sporting Lisbon - SC Heerenveen

21:05 Ventspils - Hertha BSC

E GRUBU

21:05 AS Roma - Basel

21:05 Fulham - CSKA Sofia

F GRUBU

21:05 Dinamo Bucuresti - Sturm Graz

21:05 Galatasaray - Panathinaikos

J GRUBU

19:00 Shakhtar Donetsk - Club Brugge

19:00 Toulouse - Partizan Belgrade

K GRUBU

19:00 FC Copenhagen - CFR Cluj

19:00 PSV Eindhoven - Sparta Prag

L GRUBU

19:00 Austria Vienna - Athletic Bilbao

19:00 Werder Bremen - Nacional


Bunları da Beğenebilirsiniz