48 aya varan vade seçeneği

Hürriyet Haber
29.06.2017 - 23:15 | Son Güncelleme:

BURGANBANK, PTT ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında maaşlarını PTT’den alan emeklilere 48 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranlarıyla bireysel kredi imkânı sunuyor.

Kredi Burgan’a, Türkiye genelindeki 1200’ün üzerinde PTT işyerinden hızlı ve rahat bir şekilde ulaşmak mümkün. Emekli maaşlarını PTT işyerlerinden alan ve Kredi Burgan’a başvurmak isteyen emeklilerin, PTT işyerlerine nüfus cüzdanları ile birlikte başvurmaları ve başvuru formunu doldurmaları yeterli oluyor.

Kredi başvurusunun onaylanması ve kredi sözleşmesinin imzalanmasının ardından emekliler, kredilerini yine ilgili PTT işyerinden kullanarak nakit ihtiyaçlarını anında karşılayabiliyor. PTT ile gerçekleştirilen işbirliği hakkında Burgan Bank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Pınar Kuriş, “Burgan Bank olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek hızlı ve kolay çözümler sunan yeni hizmet ve ürünler yaratıyoruz. Bu kapsamda, Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olan PTT ile işbirliği gerçekleştirerek emeklilerimizin nakit ihtiyaçlarını hızlı ve rahat bir şekilde karşılayacak Kredi Burgan’ı geliştirdik. Emeklilerimize 55.000 TL ve , 48 ay vadeye kadar vade fırsatı ve uygun faiz oranlarına sahip Kredi Burgan’ı, kendilerine en yakın PTT işyerinden belgesiz, evraksız sadece nüfus cüzdanları ile alabilecekler. Burgan Bank’ı, PTT aracılığıyla emeklilerimizle de buluşturacak olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Etiketler: gazetehaberleri


EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı