Gündem Haberleri

GÜNDEM

  45 yıldır muhtarlık yapıyor

  Ahmet KORKMAZER/NEVŞEHİR, (DHA)
  10 Şubat 2011 - 09:55Son Güncelleme : 10 Şubat 2011 - 09:55

  NEVŞEHİR ’de 45 yıldan bu yana muhtarlık görevini yürüten 76 yaşındaki Kuddusi Çelik, halk görev verdiği ve sağlığı yerinde olduğu sürece görevine devam edeceğini söyledi.

  Bektik Mahalle muhtarlığına 1866 yılında seçilen Kuddusi Çelik, karşısına adaylar çıkmasına rağmen bu güne kadar görevini yürüttüğünü anlattı. Çelik, hizmet anlamında mahallede elinden gelenin hep iyisini yapmaya çalıştığını bildirirken "Onun içindir ki halkımız hep beni muhtarlık görevine seçti" dedi. Mahalle sakinlerinin uygun görmesi halinde sağlığı da elverdiği ölçüde yeniden muhtarlık görevi için aday olabileceğini söyleyen Çelik, şöyle devam etti:

  "Halen 76 yaşındayım ve görevimin başındayım. Halkımız beni uygun gördüğü takdirde de muhtarlık görevimi en iyi şekilde devam ettirmeyi düşünüyorum. Bana güvenip oy veren bütün mahalle sakinlerine teşekkürlerimi sunuyorum. Elimden geldiği kadar gece gündüz vatandaşlara hizmet etmeye gayret gösteriyorum. Her türlü işlerine koşturuyorum. İnsanların en hayırlısı Halka hizmeti Hakk’a hizmet sayandır.Bende o düsturla görevimi yürütüyorum. 46 yılda her muhtarlık seçimlerinde en az 3 aday karşıma çıkıyor, fakat komşularımızın tercihi ile tekrar göreve getiriliyorum. Ben de elimden geldiği kadar görevimi en iyi şekilde yürütüyorum."

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı