Gündem Haberleri

  40 dk. veda

  Okan KONURALP / ANKARA
  07.08.2014 - 01:29 | Son Güncelleme:

  GÖREV süresi 28 Ağustos’ta dolacak Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, dün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na veda ziyaretinde bulundu.

  Kılıçdaroğlu, Gül’ü parti genel merkezinin merdivenlerinde “Sayın Cumhurbaşkanı, partimize hoş geldiniz” diyerek karşıladı. Gül ile Kılıçdaroğlu’nun baş başa görüşmesi yaklaşık 40 dakika sürdü. Edinilen bilgiye göre, Gül, Kılıçdaroğlu’nun şahsına ve Köşk makamına gösterdiği “Nezaket ile uyumlu çalışma” için teşekkür etti. Görüşmenin gündem maddeleri arasında cumhurbaşkanlığı seçimi ve Ortadoğu’da yaşanan son gelişmelerin de olduğu belirtildi. Kılıçdaroğlu’nun hükümetin bazı uygulamaları hakkında yaptığı eleştirileri Gül’le de paylaştığı vurgulandı. Gül’ün, cumhurbaşkanlığı sonrasındaki ‘siyasi’ yaşamına ilişkin bir diyaloğun olmadığı öğrenilirken, Kılıçdaroğlu Gül Ailesi’ne ‘sağlık ve başarı’ temennisinde bulundu.

  MHP’DEN GEZİ ENGELİ

  Gül, dün ziyaret etmek üzere MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den de randevu istedi. Ancak Bahçeli, yurt gezileri olduğu için randevuya olumlu cevap vermedi.


  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı