Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

4 yıldıza karşı oynamak güzel olacak

Uruguaylı kaleci rakiplerinin önemli yıldızlar aldığını belirterek, onlara karşı mücadele etmenin zevkli olacağını söyledi. Muslera, “Bir file bekçisi daha arıyoruz ama isim vermem doğru olmaz” dedi.

ALİ NACİ KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

SARI kırmızılı ekibin file bekçisi Fernando Muslera, ezeli rakiplerin transfer ettiği Nani, Van Persie, Quaresma ve Mario Gomez gibi yıldızlara karşı oynamanın güzel olacağını söyledi. Avusturya kampında basın toplantısı düzenleyen Uruguaylı eldiven, “Çok önemli isimler. Onlara karşı oynamak çok güzel olacaktır. Daha önce Van Persie ve Nani’ye karşı oynadık. Gomez’e karşı oynama fırsatım çok olmamıştı. Quaresma’ya karşı da oynadım. Umarım sadece Türkiye Ligi’nde değil, Avrupa’da da önemli işler yapılır” dedi.


“TELLES, G.SARAY’IN YATIRIM YAPTIĞI BİRİ”


Kendisine ulaşan resmi bir transfer teklifi olmadığını vurgulayan Muslera, “Basındaki haberlerde anılan takımlara bakıyorsunuz, kaleci aldılar. Bana yönetimden de resmi bir şey gelmedi” dedi. Kulübün bir kaleci aradığını da söyleyen Muslera, “Ama benim isim vermem doğru olmaz. Karar merci hocamızdır” dedi. Muslera, Melo ve Telles için yapılmış bir resmi teklifi de duymadığını belirterek, “Melo, Inter’e giderse hem kendisi hem kulübü için faydalı olacaktır. Telles daha genç. G.Saray’ın yatırım yaptığı biri” dedi.

4 yıldıza karşı oynamak güzel olacak

FENERBAHÇE’YE GÖNDERME


MUSLERA, üzerinde ‘Herkes rütbesini bilecek’ yazan ve 4 yıldızın da askeri rütbeler gibi omuzlarda kullanıldığı tişörtü giydi.

4 yıldıza karşı oynamak güzel olacak

Hiçbirine geçit vermedi


- Nani’ye karşı: Şampiyonlar Ligi grup maçlarında 1 kez karşılaştılar. Muslera, Luis Nani’ye gol şansı vermedi.
- Van Persie’ye karşı: Biri Dünya Kupası yarı finali, diğeri de Şampiyonlar Ligi grup maçı olmak üzere 2 kez karşılaştılar. Van Persie, Muslera’ya gol atmayı başaramadı.
- Quaresma’ya karşı: Süper Lig’de 4 kez karşı karşıya geldiler. Fernando Muslera, Ricardo Quaresma’ya da geçit vermedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler