Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

4. yıldız için Galatasaray'da kaldı!

Juventus’un kıskacındaki Sneijder, sezon sonuna kadar sarı kırmızılı formayı giyecek. Sneıjder’in menajeri ile bir araya gelen Albayrak, “20 milyon Euro’nun altındaki teklifi dinlemem bile” dedi.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

Hollandalı yıldızın da telefonla katıldığı zirvede ‘Sneijder Juventus’a gidecek’ iddialarına Albayrak noktayı koydu. Tecrübeli yönetici, Guido Albers’i dinlemedi bile. Bunun üzerine menajer de çark etti ve “G.Saray’da mutlu, 4. yıldızı takacak” dedi.

10 gündür İtalya basının manşetlerden indirmediği ve ‘Sneijder Juventus ile anlaştı’ haberlerinin perde arkasındaki mimarı menajeri Guido Albers, dün sabah İstanbul’a geldi. Çıkışta olan Sneijder’ın Ocak ayında G.Saray ya da Avrupa’da kontrat imzalayıp önemli bir gelir elde etmeyi planlayan Guido Albers duvara çarptı. Sneijder’ın menajeri Akmerkez’deki Papermoon Restaurant’ta Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak ve Ali Dürüst ile bir araya geldi.


“BEN SNEIJDER'İ KAYBEDEMEM"
Juventus’un teklifini de iletmek için İstanbul’a gelen Guido Albers’i Galatasaray yönetimi dinlemedi bile... Abdurrahim Albayrak, Albers’e “Teklifi dinlemeye bile gerek yok. Boş yere ağzınızı yormayalım. Ben Sneijder’ı kaybedemem. 4.yıldız yarışımız, şampiyonluk hedefimiz var. Sneijder’a da ihtiyacımız var. Kontrattaki madde (20 milyon Euro) belli. Onun bir kuruş altına dahi olmaz” yanıtını verdi.

Ardından Pappermoon’daki görüşmeye telefon ile G.Saray’ın yıldızı Sneijder bağlandı. Albayrak’ın sözleri kendisine iletilen Sneijder, telefonda “Bravo bravo” derken menajerine mesaj yollayarak “Ben G.Saray’da mutluyum” dedi.


“SATILIK OLMADIĞINI SÖYLEDİK”
Ve durum böyle olunca 2 gün önce “Sneijder İtalya’da oynamak istiyor. İtalya’da büyük başarılar kazandı” diyen Albers, G.Saray’ın tavrı sonrasında Papermoon çıkışında çark etti. Menajer “G.Saray’da kalacak. G.Saray forması ile 4. yıldızı da takacak. G.Saray’da çok mutlu. Juventus ile görüştük ve onlara Sneijder’in satılık olmadığını söyledik” ifadelerini kullandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz