"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

4 gezegen ne getiriyor?

Dünün sert dalgalanmaları umarım sizi olumlu etkilemiştir.

Dünkü sonlanma veya sonuçlanma enerjisi devam ediyor. 0 derecesine yaklaşan dört gezegen de (Satürn, Neptün, Uranüs, Jüpiter) bu başlangıç yapma ya da sonlanma durumunu destekliyor.
İşte tam da bu yüzden, bu aralar pek çok burcun ilk haftası doğmuş olan okuyucularımdan “Üzerimde öyle yüksek bir enerji var ki, sinirden ikiye ayrılacak gibiyim” türünde e-mail’ler alıyorum.
Malum, benim meşhur kırık devam ettiği için hâlâ oturamıyorum. Dolayısıyla tüm e-mail’lere toplu yanıt olarak, burçların ilk haftasında doğanlar başta olmak üzere herkesi kısmen etkileyen 0 derecesine yaklaşan gezegenlerin yaratacağı büyük sonlanma ve başlangıç yapma enerjisinden bahsetmem gerekti...
Bu enerjiyi uzun zamandır kafamızdan geçen planları uygulamaya koymak ve yeni başlangıçlar yapmak için kullanmak, stresli durumları aşmamızı sağlayacaktır...
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgiyle kalın...

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI