« Hürriyet.com.tr
MENÜ

4. bitirirsek kutlarım

İkinci başkan, oyuncuları eleştirdi, “Hayal kırıklığına uğradım. Galatasaray’ın gücü benim zannettiğim gibi değilmiş” dedi.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME
GALATASARAY 2. Başkanı Mehmet Helvacı futbolcuları ağır bir dille eleştirdi. Helvacı, sezon başından beri güçlü bir kadroya sahip oldukları yönünde demeçler verdiğini hatırlatırken, takımlarının bu konuda kendilerini hayal kırıklığına uğrattığını ifade etti.

Radikal değişiklik olacak

Helvacı, “Taraftarımız görevlerini yaptı. Fakat takımımız kendisini alkışlamaya gelen bu seyirciyi sevindirecek bir futbol oynamadı. Bütün taraftarlarımızdan kendi adıma özür diliyorum. Çünkü sezon başından beri Galatasaray’ın çok güçlü bir takım olduğunu ve şampiyonluğa gücünün yeteceğini söylüyordum. Ama bu akşam burada hayal kırıklığına uğradım. Galatasaray’ın gücü benim zannettiğim gibi değilmiş. Ligde şampiyon olacak güçleri yokmuş. Dördüncü olurlarsa onları kutlayacağım. Çünkü bu maçtan sonra çok büyük hayal kırıklığı içindeyim.

Bundan sonraki maç takımdaki değişiklikler için birer gösterge olacaktır. Hocamızla ilgili bir soru işaretimiz yok. Çünkü çıkıp kendisi oynamayacak.”

Bunları da Beğenebilirsiniz