İSTANBUL HABERLERİ

4 Ağustos Cuma Spor Gündemi

DHA
04.08.2017 - 09:05Son Güncelleme : 04.08.2017 - 09:05

YEREL HABERLER İSTANBUL

DHA

RAKİPLER BELLİ OLUYOR
13.00 UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi'nde play-off turu kura çekimi, İsviçre'nin Nyon kentinde yapılacak. Medipol Başakşehir ve Fenerbahçe'nin rakipleri belli olacak.

A MİLLİ FUTBOL TAKIMI (CANLI YAYINLAMAYI PLANLAMAKTAYIZ)
14.30 A Milli Takımlar Teknik Direktörlüğü görevine getirilen Mircea Lucescu, 2+1 yıllık sözleşmeyi imzalayacak.

BEŞİKTAŞ
12.00 Yeni transfer Negredo resmi sözleşmeye imza atacak.

GALATASARAY
20.00 Sarı-Kırmızılı takım, Avusturya kampında çalışmalarını sürdürecek.
15.30 Basın toplantısı düzenlenecek.

FENERBAHÇE
Fenerbahçe Play-Off'a yükseldi, yankıları...

14.30 İtalya'nın Roma takımında forma giyen Cengiz Ünder için tanıtım toplantısı yapılacak.

RALLİ
Türkiye Ralli takımlar şampiyonu Castrol Ford Team Türkiye, 2017 Avrupa Ralli Şampiyonası'nın 5. etabı olan Polonya Rzeszow Rallisi'nde mücadele edecek.

MHK YAZ SEMİNERLERİ BAŞLIYOR
15.30 Süper Lig hakem ve yardımcı hakem seminerinin açılış töreni ile seminerin hedefleri ve bu sene yürürlüğe giren Oyun Kuralları Değişiklikleri sunumu yapılacak.

ATLETİZM
İngiltere'nin ilk defa ev sahipliği yapacağı Dünya Atletizm Şampiyonası başlayacak.
İlk gün Türk sporculardan Emre Zafer Barnes (100 metre elemeleri), Meryem Akdağ (1500 metre 1. tur) ve Polat Kemboi Arıkan (10 bin metre erkekler finali) piste çıkacak.

A MİLLİ ERKEK BASKETBOL TAKIMI
12 Dev Adam, Avrupa Şampiyonası hazırlıklarına İtalya kampında sürdürüyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin İstanbul haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği İstanbul haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde 4 Ağustos Cuma Spor Gündemi haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

    İSTANBUL YOL DURUMU
    İstanbul3 DERECE
    Yol durumu »
    İSTANBUL NAMAZ VAKİTLERİ
    22 Eylül 2017, Cuma
    • İmsak
      05:02
    • Guneş
      06:44
    • Öğle
      13:08
    • İkindi
      16:33
    • Akşam
      19:10
    • Yatsı
      20:39
    Diğer iller için Namaz Vakitleri »
    Sayfa Başı