« Hürriyet.com.tr
MENÜ

3'te 3 yaptılar

SÜPER Lig’in en çok ve isabetli penaltı kullanan iki futbolcusu Roman Kratochvil ile Shabani Nonda dünkü maçta işbaşı yaptı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Denizlispor’un Slovak stoperi ile G.Saray’ın Kongolu golcüsü bu sezon 3. penaltı vuruşlarını da gole çevirmeyi başardı. Kratochvil, geçen sezon Süper Lig’de 6 penaltı kullanmış ve hepsini de gole çevirmişti. Öte yandan G.Saray bu sezon ligin en çok (5) penaltı kullanan takımı.

Şehit aileleri tribündeydi

DENİZLİSPOR Yönetimi, terörle mücadelede yaşamını yitiren Denizlili 134 şehidin ailesini G.Saray maçına davet etti. Stada gelen 63 şehidin ailesine yönetim tarafından birer plaket ve Denizlispor forması verildi. Taraftarlara Denizli Ticaret Odası’nın katkılarıyla 10 bin Türk Bayrağı, 5 bin de Denizlispor bayrağı dağıtılırken, taraftarlar müsabaka öncesi dev bir Türk Bayrağı’nı tribünlerde dolaştırdılar. Denizlispor sahaya, "Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez. Hepimiz Mehmetçiğiz" pankartıyla çıktı. Futbolcular da seremoniye üzerinde "Türkiye" yazılı, kırmızı rankli ay yıldızlı tişörtlerle katıldılar.

Denizlispor’da haciz şoku

DENİZLİSPOR’un eski yöneticilerinden Kamil Battal’ın, geçmişten kalan alacağına karşılık maç hasılatına icra kanalıyla haciz koydurması, yeşil siyahlı yönetimde şok etkisi yarattı. Olayı öğrenen yöneticilerin bilet satışını bir süre durdurduğu, ancak daha sonra satışın devam ettiği öğrenildi. 14500 seyirci kapasiteli stat dolarken, 1200 Galatasaralı taraftarlar vardı.

Bunları da Beğenebilirsiniz