« Hürriyet.com.tr
MENÜ

3'lükte Taurasi birinci

Karşıyaka Spor Salonu'nda düzenlenen organizasyon, 3 sayı yarışmasıyla başladı. Yarışmada, Diana Taurasi (Galatasaray Medical Park), Dila Aşkın (Kayseri KASKİ Spor), Gülşah Akkaya (Optimum TED Ankara Kolejliler), Esra Erden Atacan (İstanbul Üniversitesi) ve Shavonte Sade Zellous (Mersin Büyükşehir Belediyesi) birincilik için yarıştı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Dila Aşkın ve Esra Erden Atacan ile finale kalan Diana Taurasi, 13 puanla 3 sayı yarışmasını kazandı.

Yetenek yarışmasında ise Deniz Çolakoğlu (Samsun Basketbol), Doğa Comba (Samsun Basketbol), Olcay Çakır (Fenerbahçe) ve Özge Yavaş (Optimum TED Ankara Kolejliler), birincilik için mücadele etti. Çeşitli aşamalardan oluşan parkuru 23 saniyede tamamlayan Olcay Çakır, yetenek yarışmasının galibi oldu.

Ayrıca, Avrupa Şampiyonası'nda gümüş madalya kazanan Kadın Milli Takımı oyuncuları ve teknik ekibinde yer alanlar da tek tek isimleri okunup kendileri için hazırlanan kürsüye çıktı. Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Kadın Basketbolundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Julide Sonat, oyunculara ve teknik ekibe birer plaket verdi.

Rock grubu Model'in kısa bir konser verdiği etkinlikte, Macaristan'ın dünyaca ünlü akrobatik basketbol şov ekibi “Face Team” ve İzmirli “Dance Team” gösteri sundu.
Organizasyon, Türk ve yabancı oyuncuların karmasından oluşan “Beyaz” ve “Kırmızı” takımlarının maçıyla sona erecek.

Bunları da Beğenebilirsiniz