3Com'dan rekabeti artırıcı ürünler

Hürriyet Haber
06 Temmuz 2001 - 00:00Son Güncelleme : 06 Temmuz 2001 - 00:01


Bilişim sektöründe faaliyet gösteren 3Com şirketi, değişen ekonomik koşullarda şirketlere verimlilik ve rekabet güçlerini artıracak yeni teknolojik çözümler sunmak amacıyla geliştirdiği 4 yeni ürününü tanıttı.

Swissotel'de düzenlenen tanıtım toplantısında konuşan 3Com Business Networks Company Satış Kanalları Yöneticisi Stanimira Koleva, teknoloji alanındaki öncülüklerini, kullanımı kolay ürünler sunarak devam ettirdiklerini söyledi.

Koleva, sundukları yeni çözümlerle şirketlerin düşük maliyetlerle iletişim altyapısı kurabildiklerini ve çok sayıda teknoloji personeline ihtiyaç duymadan yeni ekonomiye rahatça uyum sağladıklarını anlattı.

Koleva, "Bizim amacımız, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını anlamak, doğru teknolojiyle, düşük maliyetli, kolay kullanımlı ve fonksiyonel çözümler sunmak" diye konuştu.

3Com Türkiye Satış Kanalları Yöneticisi Nurper Rodoplu ise müşterileri için yeni teknolojileri kolaylaştırarak, onlara maliyet ve performans avantajı sağladıklarını kaydetti.

3Com'un bir yıl içinde 20'den fazla yeni ürün çıkardığını kaydeden Rodoplu, "Piyasaya sunduğumuz yeni ürünlerle birlikte rakiplerimize göre hem teknik hem de fiyat açısından çok daha kuvvetli duruma geliyoruz" dedi.

YENİ ÜRÜNLER

Tanıtımı yapılan SuperStack 3 Switch 4900, 3300, 4300 ve 4400 ürünleri müşterilerin bağlantı ihtiyaçlarında kullanılmak üzere üretildi. (İstanbul-aa)

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı