Gündem Haberleri

  3500 kişi ayakta alkışladı

  Hürriyet Haber
  16.08.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Hitt Prodüksiyon'un Avea'nın sponsorluğunda düzenlediği Açıkhava Konserleri'nde birbirinden ünlü sanatçılar solo ve senfoni orkestrası eşliğinde konserler veriyor.

  Öte yandan önceki gece Açıkhava Tiyatrosu'nu dolduran müzikseverler, tiyatro dünyasının duayeni Suna Pekuysal'ı dakikalarca ayakta alkışladı. Haldun Dormen'in yönetmenliğinde sahneye konulan müzikal gecesinde konuk sanatçı olarak sahneye çıkan Pekuysal, seyircinin büyük sevgi gösterisiyle karşılaştı. Açıkhava'yı dolduran yaklaşık 3 bin 500 kişi, yaklaşık 10 dakika boyunca Pekuysal'ı ayakta alkışladı.

  3500 kişi ayakta alkışladı

  Türk Sanat Müziği'nin iki yıldız ismi Ebru Gündeş ile Muazzez Abacı'nın yarın (perşembe) konserine büyük ilgi gösterilirken, rahatsızlığı nedeniyle konsere çıkamayacak olan Aşkın Nur Yengi'nin partneri Levent Yüksel, özel bir konser verecek. Açıkhava konserleri çerçevesinde daha önce sahneye çıkan Tarkan ile İbrahim Tatlıses'in konserleri de tekrar ediliyor. Tarkan 21 Ağustos'ta, İbrahim Tatlıses de 24 Ağustos'ta müzikseverlerle yeniden buluşacak.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı