« Hürriyet.com.tr
MENÜ

34 GS 2045

Dünya Engelliler Günü nedeniyle gerçekleştirilen “Atım Kanadım” projesinin sponsorluk imza törenine yeni aldığı 34 GS 2045 Hummer Jeep’le gelen Galatasaray Kulübü Başkanı yine herkesin ilgi odağı oldu.

Bayram AYDIN
SON GÜNCELLEME

Galatasaray engellilere sponsor oldu / Galeri

GALATASARAY Kulübü Başkanı Adnan Polat, “20.45” esprisini yeni aldığı Hummer Jeep’in plakasına taşıdı... Üç yıl önce Fenerbahçe ile girilen şampiyonluk yarışı sırasında, “Saat kaç” ve “20.45’te görüşürüz” sloganlarıyla sarı kırmızılıları motive eden Polat, Dünya Engelliler Günü nedeniyle Maslak Galatasaray Nevzat Özgörkey Binicilik Tesisleri’nde katıldığı törende, farkını bir kez daha ortaya koydu.“Atım Kanadım” projesinin sponsorluk imza törenine, yeni aldığı 34 GS 2045 Hummer Jeep’le gelen Polat, yine herkesin ilgi odağı oldu. “20.45” esprisini sloganlaştıran ve her sezon şampiyonluk yarışının kızıştığı dönemde saatini gösteren Polat, bu kez arabasının plakasıyla ezeli rakibi F.Bahçe’ye gönderme yaptı.
Yanaklarından öpüp saati gösterdi
Sesi kısık olduğu için törende konuşma yapmayan Polat  zihinsel engelli çocuklarla ilgilendi. Bir çocuğun kendisiyle tokalaşıp yanaklarından öpmesinden sonra, ‘Sizi görünce saat 20.45’i hatırlıyorum’ demesi ve saati göstermesi gülüşmelere neden oldu. Polat, “Bakın bizim gözümüzde engelli olmayan kardeşimiz bile yanıma gelerek saatimi gösterip gülümsedi” dedi.

HUMMER JEEP’TEN ÇOK PLAKASI KONUŞULDU

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle, Maslak’taki binicilik tesislerinde düzenlenen törene yeni aldığı Hummer Jeep’i ile geldi. Arabanın plakasının 34 GS 2045 olması, esprileri de beraberinde getirdi. Törende özürlü bir çocuğun Polat’a, “Sizi görünce saat 20.45’i hatırlıyorum” demesi gülüşmelere neden oldu.


Bunları da Beğenebilirsiniz