« Hürriyet.com.tr
MENÜ

300 milyon dolar kazandık!

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, İMKB’deki şirket birleşmesinin kulübe 300 milyon dolarlık artı değer kazandırdığını bildirdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

TRABZONSPOR Dergisi’nin Ekim sayısına başkan Sadri Şener, “Önemli Hamleler” başlıklı yazısıyla damga vurdu. Kulübün resmi internet sitesinde de yer alan yazıda saha sonuçlarında camiaya yaşattıkları başarıların yanı sıra bir çok insanın gözünden kaçan önemli adımlar da attıklarını vurgulayan Başkan Sadri Şener, şirket birleşmesinin kulübe kattığı faydaya değinerek şu ifadelere yer verdi:
“Özellikle İMKB’deki şirket birleşmesi kulübe 300 milyon dolarlık artı değer kazandırmıştır. Bahsettiğimiz yeniden yapılandırma hamlesi ayrıca kulübün dengelerinin tam anlamıyla oturması açısından da büyük önem taşımaktadır. Sırf bu icraatımız bile Trabzonspor tarihinin en önemli hamlelerinden biridir.
Trabzonspor için hassasiyet gösteren herkes yaptığımız operasyonun ne anlama geldiğini çok iyi algılamaktadır. Bu hamle sadece bugünler için değil, yarınlarda bu kulübü yönetmeye talip olanlar için de önemli bir mesafedir.”

 


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler