Gündem Haberleri

GÜNDEM

  3 yeni film vizyonda

  Hürriyet Haber
  27 Ocak 2012 - 15:58Son Güncelleme : 26 Ocak 2012 - 16:01

  Türk sinemaseverler, bu hafta komedi ve gerilim sahnelerinden oluşan biri yerli 3 yeni filmle buluşacak.

  /images/100/0x0/55ea83baf018fbb8f884f88aBERLİN KAPLANI

  Hakan Algün'ün yönettiği ve Ata Demirer, Necati Bilgiç, Tarık Ünlüoğlu, Nihal Yalçın, Özlem Türkad, Cemil Özbayer, Orhan Güner ile Mert Aran'ın oynadığı “Berlin Kaplanı” filmi, komedi sahneleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

  Filmde, “Ayhan Kaplan, Berlin'de yaşayan, geçimini boksörlük ve bodyguardlık yaparak sağlayan bir Türk vatandaşıdır. Ayhan ve antrenörü Cemal için işler pek yolunda gitmemektedir. İkisi de artık hayattan bir mucize beklemektedir.”

  FİLMİN FRAGMANI - WEB TV

   

  /images/100/0x0/55ea83baf018fbb8f884f88cARTİST

  Michel Hazanavicius'un yönettiği ve Jean Dujardin, Berenice Bejo, John Goodman ile James Cromwell'ın oynadığı “Artist (The Artist)” filmi, Altın Küre'de “En iyi komedi filmi” ve “En iyi film müziği” ödülünü kazandı.

  Filmde, sinema büyüsünün bütün dünyayı kasıp kavurduğu 1920'li yılların sonunda George Valentin, Hollywood'daki en büyük starlardan biridir. Oynadığı her film büyük başarı kazanan Valentin'in güzel bir eşi, görkemli bir evi ve kendine hayran milyonlarca seveni vardır, ancak bazı gelişmeler hayatını alt üst eder.

  FİLMİN FRAGMANI - WEB TV

   

  /images/100/0x0/55ea83baf018fbb8f884f88eKARANLIKTAN KORKMA

  Troy Nixey'in yönettiği ve Katie Holmes, Guy Pearce, Bailee Madison ile Bruce Gleeson'un oynadığı “Karanlıktan Korkma (Don't Be Affraid Of The Dark)” filmi, gerilim sahneleriyle sinemaseverlerin ilgisini çekecek.

  Filmde, babası Alex ve sevgilisi Kim ile birlikte yaşamaya başlayan Sally'yi, yeni taşındıkları büyük evde hoş olmayan sürprizler bekler. Zira binanın bodrum katında yüzyıldır kilitli kalan yaratıklar harekete geçer. Sally, geceleri duyduğu sesler sonrası ailesini uyarmaya çalışır, ancak babası inanmaz.

  FİLMİN FRAGMANI - WEB TV

   

   

   

   

   

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı