Gündem Haberleri

  3 yaşında şeytan çıkarma ayinine kurban gitti

  Hürriyet Planet
  07.08.2012 - 13:47 | Son Güncelleme:

  Ailesi tarafından içine şeytan girdiği gerekçesiyle öldürülen Malezyalı küçük kızın cansız bedeni, bir aile bireyinin polise ihbarı sonrasında bulundu.

  Penang eyaletinde Pazar günü yapılan baskında polis aile bireylerini küçük kızın ölü bedeni üzerinde yatarken buldu.

   

  Emniyet yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, kızın cansız bedeninin, annesi, babası, büyükannesi, amcası, teyzesi, iki kuzeni ve Endonezyalı hizmetçiden oluşan insan yığını altında yüzükoyun yatarken bulunduğu ve boğularak öldürüldüğü belirtildi.

   

  Emniyet Müdürü odanın karanlık olduğunu ve kızın cansız bedeni üzerinde yatan aile bireylerinin ilahi söylediklerini söyledi. Aile bireyleri ve hizmetçi cinayet suçundan gözaltına alındı.

   

  Doğaüstü varlıklara hâlâ Malezya'da yaşayan Malaya, Çin ve Hint etnik toplulukları arasında yaygın olarak inanılıyor. Gizli ritüeller azalmış olsa da bu ritüellere bağlı ölümler zaman zaman meydana geliyor.

   

  İki Malaya kuzen 2010 yılında ebeveynlerini öldürdükleri gerekçesiyle 10 sene hapse mahkum edilmişti. Süpürge ve motosiklet kasklarıyla dövülerek öldürülen ebeveynlerin yine bir şeytan çıkarma ayinine kurban gittiği açıklanmıştı.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı